Smurfit Kappa Polska

Pakiet: 
Start (bezpłatny)
Dane firmy
Ulica: 
Klasyków 36
Kod pocztowy: 
03-163
Miasto: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Telefon 1: 
+48 22 3308200
Podstawowe informacje

Rodzaj działalności:

Smurfit Kappa to światowy lider w produkcji opakowań papierowych. Zatrudniamy około 45 000 pracowników w 370 zakładach produkcyjnych w 34 krajach. W 2016 roku nasz dochód ze sprzedaży wyniósł 8, 2 miliarda euro. Jesteśmy jedynym graczem działającym na tak duża skalę w regionie Ameryki Łacińskiej.
Jako pro-aktynie działający zespół,  nieustannie wykorzystujemy swoje wszechstronne doświadczenie i wiedzę  aby otwierać przed  klientami nowe możliwości. 
Współpracujemy z klientami gotowymi podjąć wyzwania dzieląc się wiedzą o produkcie, znajomością rynku i trendów opakowaniowych, wszystko po to by  zapewnić komercyjny sukces na rynkach naszych klientów.
Mamy szeroką ofertę rozwiązań opakowaniowych, które są stale aktualizowane w oparciu o wiodące na rynku innowacje. W swoich działaniach łączymy elementy optymalnego i ekologicznego projektowania, logistyki, terminowości dostaw oraz zaopatrywania naszych fabryk w surowce w większości pochodzące z  własnych papierni. Nasze produkty są w 100%  odnawialne i produkowane w zrównoważony sposób, co zmniejsza wpływ działalności naszych klientów na środowisko.

Wiadomości dotyczące firmy: