APP otwiera nowe biuro sprzedaży w Niemczech

04/09/2014
APP otwiera nowe biuro sprzedaży w Niemczech

Grupa firm Asia Pulp & Paper (APP) umacnia swoją pozycję w Europie otwierając swoje pierwsze biuro sprzedaży w Niemczech. Nowa europejska siedziba APP zlokalizowana została w Langenfeld w Nadrenii, gdzie będzie wspierać strategię firmy dążącą do rozszerzenia działalności na rynku niemieckim.

- Niemcy są jednym z naszych najważniejszych rynków europejskich i jesteśmy teraz w stanie wykorzystać nasz doświadczony zespół sprzedaży, aby efektywnie pozyskiwać nowych klientów, a serwis na miejscu ma być solidną podstawę przyszłego wzrostu - wyjaśnia Frank Haack, szef APP Deutschland GmbH z biura sprzedaży w Langenfeld.

APP Group oferuje papier, opakowania oraz usługi dla drukarni, hurtowni papieru, markowych wytwórców i producentów opakowań i pudełek składanych. W grupie papierów, APP oferuje papiery powlekane i niepowlekane, które zaspokajają szereg różnych potrzeb w zakresie drukowania. Jednym z przykładów jest Nevia +, kryjący papier powlekany oferowany w gramaturach 80-300g / m². W grupie opakowań firma koncentruje się składanych kartonach tekturowych. Dzięki centrum cięcia, które zlokalizowane jest w holenderskim Utrecht, w odległości zaledwie 200 km od nowego biura sprzedaży w Langenfeld, APP może zapewnić klientom bardzo krótkie terminy realizacji.

Firma oferuje również szeroką gamę wyrobów dla opakowań elastycznych, takich jak Enza MG, czyli papier z jednej strony błyszczący a z drugiej matowy, który nadaje się do kontaktu z żywnością, m.In. do owijania kanapek i słodyczy.

APP stawia na produkcję przyjazną dla środowiska. W lutym 2013 roku firma ogłosiła Politykę Ochrony Lasu (FCP), która przewiduje natychmiastowe i trwałe zakończenia eksploatacji lasów w całym łańcuchu dostaw. W kwietniu tego roku, APP ogłosiła plan ochrony i zalesienia miliona hektarów lasów deszczowych w Indonezji.

- Rynek pracy jest bardzo konkurencyjny, a klienci oczekują więcej niż tylko najwyższej jakości produktów w najniższej cenie. Istnieje rosnące zapotrzebowanie na produkty, których produkcja nie jest szkodliwa dla środowiska naturalnego lub lokalnych społeczności. Na dzisiejszym rynku, odpowiedzialne podejście jest nie tylko dobre dla naszej planety, jest również jest dobre dla biznesu - powiedział Frank Haack. - Niemiecki rynek dostrzega nasze wysiłki, jak pokazują nasze pierwsze sukcesy. Teraz musimy budować na nich.

Asia Pulp & Paper Group (APP) jest nazwą handlową grupy firm produkcyjnych z branży papieru i celulozy w Indonezji i Chinach. APP Group jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstw zintegrowanych pionowo w sektorze celulozy i papieru, z roczną produkcją połączonej masy celulozowej, papieru i przetworów papierniczych o objętości ponad 18 mln ton. APP-Indonesia i APP China sprzedają obecnie swoje produkty w ponad 120 krajach na sześciu kontynentach.

Kategoria: