Arctic Paper wzmacnia organizację sprzedaży

23/04/2021
Arctic Paper wzmacnia organizację sprzedaży
Arctic Paper konsoliduje działy sprzedaży dla Skandynawii i krajów bałtyckich w ramach wspólnej spółki Arctic Paper ScanBaltics. Leif-Arne Karlsen, obecnie Dyrektor Zarządzający skandynawskiej spółki handlowej Arctic Paper Scandinavia, został mianowany Dyrektorem Zarządzającym nowej spółki z dniem 1 czerwca 2021 roku. Równocześnie Māra Savicka została mianowana Regional Managerem na kraje bałtyckie.
 
Zmiana ta jest częścią trwających działań mających na celu konsolidację i usprawnienie procesu sprzedaży Arctic Paper, przy jednoczesnym zachowaniu przyjaznej obsługi klienta.
 
- Będziemy nadal rozwijać nasze portfolio produktowe o nowe produkty w ścisłej współpracy z naszymi klientami. Konsolidacja organizacji sprzedaży dla krajów bałtyckich i skandynawskich wzmacnia nas na tej drodze. Chciałbym podziękować Rucie Svaza, która obecnie jest Dyrektorem Zarządzającym Arctic Paper Baltics i która odchodzi na emeryturę tego lata, za jej wysiłki i pracę wykonaną dla Arctic Paper oraz życzyć Leifowi-Arne Karlsen wszystkiego najlepszego - mówi Fabian Langenskiöld, EVP Sales w Arctic Paper S.A.
 
Leif-Arne Karlsen, obywatel Norwegii urodzony w 1973 roku, pracuje w Grupie na różnych stanowiskach od 2002 roku, ostatnio jako dyrektor zarządzający spółki handlowej Arctic Paper Scandinavia. Jako Dyrektor Zarządzający Arctic Paper ScanBaltics, Leif-Arne Karlsen będzie podlegał EVP Sales Grupy.
 
Mara Savicka, zatrudniona w Arctic Paper od 2007 roku, została mianowana Regional Managerem na kraje bałtyckie, odpowiedzialnym za koordynację działalności w tym regionie.

Kategoria: