Białe papiery recyklingowe w ofercie Papyrus

12/03/2019
Białe papiery recyklingowe w ofercie Papyrus

Papyrus wprowadza do swojej oferty szeroki asortyment białych papierów z recyklingu.

Balance® - pierwszy idealnie biały papier makulaturowy
To sposób na sprostanie rosnącemu zapotrzebowaniu na produkcję wysokogatunkowych, a zarazem przyjaznych środowisku materiałów drukowanych. BalancePure® to papier niepowlekany, w 100% pochodzący z recyklingu, o właściwościach identycznych z papierem z włókien pierwotnych. Jest wyjątkowo biały, charakteryzuje się najwyższą jakością i doskonałą drukownością.

RecyStar®Polar - papier dla wielu pokoleń

RecyStar® Polar to najwyższej jakości biały niepowlekany papier recyklingowy o matowej powierzchni,  zapewniającej doskonałe odczucie naturalności. RecyStar® Polar odpowiedni do druku wstępnego w drukarkach laserowych i atramentowych, oferuje tym samym szeroki zakres możliwych zastosowań. Produkowany w 100% z włókien wtórnych.

RecyStar® Nature - naturalny biały papier z recyklingu premium 

RecyStar® Nature to naturalnie biały niepowlekany papier recyklingowy jakości premium. Niezawodny, wszechstronny z gwarancją na druk wstępny do drukarek atramentowych i laserowych. Produkowany w 100% z włókien wtórnych.

Firma: 

Papyrus Sp. z o.o.

Szeroki wybór papieru dla branży poligraficznej, a także papierów specjalnych, kreatywnych, kartonów i papierów do druku cyfrowego

Rodzaj działalności: