Dystrybutor opakowań w Gate One Business Park

11/06/2014
Rajapack w Gate One Business Park

Firma Rajapack, lider w branży dystrybucji opakowań, wynajęła blisko 6.000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Gate One Business Park. Najemcę w transakcji reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Firma Rajapack należy do Raja Group, dystrybutora opakowań działającego w 15 krajach na terenie Europy. W swojej ofercie Rajapack posiada ponad 2.500 produktów do zabezpieczania wysyłanych bądź magazynowanych towarów, dostarczanych klientom następnego dnia po przyjęciu zamówienia. W Polsce firma jest obecna od 1998 r. Lokalizacja w Gate One Business Park będzie pełnić funkcję głównej siedziby w Polsce oraz centrum dystrybucyjnego na Europę Środkowo-Wschodnią.

Gate One Business Park to nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy klasy A mieszczący się przy ul. Działkowej w Warszawie w pobliżu Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Całkowita powierzchnia najmu brutto (GLA) to 18.780 mkw. – magazyny zajmują 15.270 mkw. na parterze, a biura 3.510 mkw. na antresoli. Poziom wynajmu obiektu wynosi obecnie 76%. Dostępnych jest 2.500 mkw. powierzchni magazynowej i 1.750 mkw. powierzchni biurowej. Właścicielem Gate One Business Park jest Raiffeisen Immobilien Kapitalanlage-Gesellschaft m.b.H.

- To już kolejna transakcja najmu powierzchni w Gate One Business Park, przy której mieliśmy okazję doradzać najemcy. Obiekt ten ma bardzo dobrą lokalizację, z pobliskim portem lotniczym i autostradą A2 oraz dogodną komunikację z centrum stolicy. Koncepcja pozwala na łączenie modułów w zależności od wymagań najemców Jest również nowoczesny i funkcjonalnie zaprojektowany, dzięki czemu spełnia wymagania firmy Rajapack – mówi Katarzyna Bojanowicz z działu powierzchni przemysłowych i magazynowych w firmie Cushman & Wakefield.

Kategoria: