Edelmann Poland pozostaje dłużej w MLP Pruszków I

03/12/2018
Edelmann Poland  pozostaje dłużej w MLP Pruszków I

Edelmann Poland Sp. z o.o. podpisała z MLP Group umowę dotyczącą przedłużenia najmu 8140 m2 powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I. Z tego około 880 m2 wykorzystywane jest na cele biurowo socjalne, a pozostała część na cele produkcyjne. Spółka korzysta z obiektów MLP Group od 2010 roku.

Edelmann Group to  firma rodzinna działająca od 1913 roku, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości opakowań i ulotek dla sektora farmaceutycznego, kosmetycznego oraz marek konsumenckich.
 
- Cenimy sobie udane relacje biznesowe z firmą  Edelmann Poland . To partner, z którym bardzo dobrze się rozmawia i współpracuje – podkreślił Tomasz Pietrzak, Leasing Manager w MLP Group S.A.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 m² powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów. Kompleks znajduje się na ogrodzonym i chronionym przez 24h na dobę terenie, obsługiwany jest przez niezależną bocznicę kolejową. Obiekt posiada spore zasilanie energetyczne, duże możliwości przyszłego rozwoju dla klientów oraz proporcjonalnie duży procent miejsc parkingowych. MLP posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i głównymi arteriami łączącymi Warszawę z innymi ośrodkami miejskimi.