Ekologiczna alternatywa dla folii bąbelkowej: papier HoneyPack, który rewolucjonizuje przemysł opakowań

Artykuł zewnętrzny
26/06/2023
Ekologiczna alternatywa dla folii bąbelkowej: papier HoneyPack, który rewolucjonizuje przemysł opakowań

Szukasz ekologicznych zamienników dla plastikowych wypełniaczy? Musisz wiedzieć, że na rynku dostępnych jest wiele biodegradowalnych produktów, które świetnie sprawdzą się w wysyłce i zagwarantują bezpieczeństwo Twoim produktom. Poznaj zalety alternatywnych rozwiązań i zadbaj o środowisko dzięki eko wypełniaczom.

 

Epaking, czyli nowe ekologiczne standardy pakowania

Ilość plastikowych wypełniaczy, które stosowane są przez wielu producentów jest przerażająca. Niektórzy, aby nieco zniwelować nadmiar plastiku, decydują się na zastosowanie plastikowych kieszonek wypełnionych powietrzem. Dlaczego nie pójść o krok dalej i całkowicie nie zrezygnować z tworzyw sztucznych? Jeżeli masz już dość plastikowych wypełniaczy, musisz poznać ekologiczne zamienniki.

Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które w główniej mierze pochodzą z biodegradowalnego papieru. Znajdziesz je w różnych formach. Od pociętych zygzakowatych pasków, przez pełne płaty zrecyklingowanego papieru, aż po produkt o nazwie HoneyPack. Papierowe wypełniacze są bezpieczne dla środowiska, a co najważniejsze chronią produkt tak samo dobrze, jak wypełniacze ze sztucznych tworzyw, także tych napełnionych powietrzem.

ecopacking

HoneyPack – idealna alternatywa dla folii bąbelkowej

HoneyPack to nic innego jak biodegradowalny papier, który nacięty jest w sposób imitujący plastry miodu. To rewolucyjne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo zarówno małym, jak i dużym produktom. Jakie są korzyści z jego używania? Papier plaster miodu jest ekologiczną alternatywą dla folii bąbelkowej i co najważniejsze, jest o wiele tańszy i lżejszy. Do tego może być wielokrotnie wykorzystany, np. do pakowania prezentów czy przechowywania delikatnej porcelany. Kiedy z kolei stanie się już niepotrzebny, można poddać go recyklingowi i nadać mu drugie życie. Co więcej, stosując HoneyPack zadbasz o wizerunek firmy dbającej o środowisko. Dzięki temu zyskasz w oczach klientów, którym tak jak Tobie zależy na ekosystemie.

HoneyPack pozwoli też zniwelować gabaryty przesyłki. Już niewielka ilość papieru nacinanego sprawi, że produkt będzie w pełni zabezpieczony przed ryzykiem uszkodzenia w transporcie, chroniąc go przed zgnieceniem i porysowaniem. Dzięki temu zaoszczędzisz czas przy pakowaniu i pieniądze przy wysyłaniu mniejszej paczki.

papier honeypack

Papier HoneyPack – ułatw sobie pracę

Owijanie towaru w plaster miodu nie musi być nużącym procesem. Z pewnością ułatwi to dyspenser do papieru nacinanego. To produkt, na którym umocujesz rolkę papieru HoneyPack i swobodnie owiniesz nim swój towar. Co więcej, dzięki wbudowanemu hamulcowi ułatwi Ci on odmierzenie odpowiedniej długości papieru i przecięcie go w wybranym miejscu.

Jeżeli potrzebujesz zgnieść papier, to przy pakowaniu produktów idealnie sprawdzi się konwerter do papieru nacinanego. To urządzenie ułatwi przekształcenie HoneyPack we wstęgę wypełniacza. Jest prosty w użytku, ponieważ wystarczy, że przeciągniesz papier przez otwór. Tak zgniecionym materiałem w swobodny sposób wypełnisz każdą lukę w paczce i zabezpieczysz produkt przed przesuwaniem się w trakcie transportu.