Eksperckie prelekcje podczas targów RemaDays

11/03/2022
Eksperckie prelekcje podczas targów RemaDays

Targi RemaDays to doskonała okazją do zdobycia i poszerzenia swojej wiedzy branżowej. Na najbliższą edycję w dniach od 23 do 25 marca 2022 roku organizatorzy przygotowali cykl prelekcji prowadzonych przez ekspertów, którzy na pewno Państwa zainspirują.

W tym roku gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Krzysztof Sarnecki – Przedsiębiorca, konsultant strategiczny, zawodowy negocjator, trener biznesu i coach. Wystąpi z następującą tematyką w poniższych terminach:

23.03.2022 – 14:30 – Koło zdefiniowane na nowo – czyli marketing relacyjny – kim warto być dla klienta?
25.03.2022 – 12:00 – Cztery mechanizmy skuteczne nawet w najtrudniejszych negocjacjach – spotkanie z zawodowym negocjatorem.

Plan wykładów znajdziecie Państwo na stronie www.remadays.com w zakładce RemaCongress w dziale dla Zwiedzających. Tematyka wystąpień jest urozmaicona. Wykłady będą poświęcone zarówno kwestiom sprzedaży, promocji, druku jak i upominkom reklamowym. Prelekcje podczas RemaCongress powinny być obowiązkowym punktem na targach RemaDays dla handlowców, managerów oraz pracowników przedsiębiorstw uczestniczących w targach.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w prelekcjach podczas RemaDays 2022.