Etyfol – jak zwiększyć efektywność w sektorze logistycznym?

29/06/2020
Etyfol – jak zwiększyć efektywność w sektorze logistycznym?
IBCS Poland od niespełna dwudziestu lat skupia swoją działalność wokół optymalizacji procesów logistycznych, poczynając od sektora handlowego, poprzez produkcję, aż do sfery logistycznej i działu sprzedaży. Główną ofertę przedsiębiorstwa stanowią usługi doboru etykiet i proponowanie rozwiązań do znakowania produktów. Należąca do międzynarodowej grupy IBCS firma Etyfol jest aktualnie jedną z największych organizacji tego typu w obszarze Europy Zachodniej.
 

Niepozorna nalepka

Etykiety są nośnikiem najistotniejszych informacji dotyczących produktu. Występują na wszystkich rodzajach towarów dopuszczonych do sprzedaży. Wielu je zwyczajnie ignoruje, lecz etykiety odgrywają kluczową rolę w przekazie informacji o produkcie w każdej branży.

Każda etykieta powinna być zgodna z obowiązującymi przepisami prawa i dostosowana do standardów logistycznych na świecie. Etyfol to drukarnia etykiet, której silny zespół ekspertów od lat tworzy rozwiązania usprawniające logistykę zarówno w obszarze magazynowym, jak i w strefie informatycznych rozwiązań mobilnych.

Największy ośrodek kompetencyjny w Polsce

Zespół IBCS Poland tworzą specjaliści, którzy swoją wiedzę rozszerzają systematycznie dzięki licznym szkoleniom i programom zapewniającym wymianę doświadczeń i praktyki międzynarodowe z pozostałymi fachowcami IBCS Group z Czech, Bułgarii, Słowacji czy Węgier. Dzięki cyklicznej współpracy i dzieleniu się zdobywaną wiedzą firma jest w stanie zaoferować swoim klientom najnowsze rozwiązania, które usprawnią pracę każdej firmy.

Pracownicy Etyfol oferują najwyższej klasy doradztwo w zakresie doboru oprogramowania do zarządzania magazynami czy systemów, które monitorują przepływ surowców w zakładach produkcyjnych. Eksperci sprawnie zaprojektują i zainstalują sieć WLAN, zaproponują także rozwiązania niezbędne w zarządzaniu procesami, jakie zachodzą na halach sprzedaży w sklepach o powierzchni wielkoformatowej (zarówno sieci handlowe detaliczne, jak i hurtowe).

Najlepsi w tym, co robią

Siła zespołu IBCS Poland tkwi w nieustannym pogłębianiu swojej wiedzy, poszerzaniu horyzontów i spoglądania na technologię z innej perspektywy. Innowacyjne rozwiązania wdrażane od lat w sektor produkcyjny czy handlowy doprowadziły do dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa, czyniąc firmę liderem w optymalizacji procesów logistycznych.

Firma od wielu lat współpracuje z organizacjami, które figurują w wielu sektorach w Polsce. Do partnerów należą między innymi giganty spożywcze Auchan Polska i Intermarche, sieć salonów meblowych Black Red White, firmy spedycyjne (wśród nich DHL Express), PKP Intercity, Farmacol, Oriflame czy Leroy Merlin Polska. Każdorazowo firma dopełnia wszelkich starań, by wdrożyć indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Szczegółowe informacje o firmie oraz rozbudowaną ofertę można znaleźć na stronie internetowej etyfol.pl. Oprócz dedykowanych produktów firma zadbała o przejrzystą bazę wiedzy, która stanowi znakomite źródło informacji dla każdego z odwiedzających.