G-Snow - śnieżnobiały papier powlekany od Arctic Paper

11/02/2019
G-Snow - śnieżnobiały papier powlekany od Arctic Paper

Arctic Paper przedstawia G-Snow – nowy, śnieżnobiały, wysokiej jakości papier powlekany opracowany z myślą o ekspertach, którzy drukując wysokie nakłady zawsze dążą do uzyskania najlepszych rezultatów.

Grupa Arctic Paper jest znana na całym świecie z produkcji marek papieru, które zapewniają najwyższą jakość druku i naturalny wygląd wydrukowanych prac. G-Snow podnosi te standardy na kolejny poziom. Wysoka białość papieru, gładka powierzchnia, optymalna sztywność i doskonałe rezultaty drukowania nadają gotowym materiałom ekskluzywny charakter. Dodajmy do tego niezawodność i bezawaryjne przetwarzanie oraz szeroki wachlarz zastosowań. To wszystko sprawia, że G-Snow jest oczywistym wyborem dla ekspertów.

Niezrównana jakość

Gładka i pozbawiona refleksji powierzchnia (PPS 2,5 μm) nadaje papierowi G-Snow niepowtarzalny charakter, zaś wysoki wolumen (0,94 – 0,96) gwarantuje sztywność nawet przy niższych gramaturach.

Wyjątkowe rezultaty druku

G-Snow to bezdrzewny papier graficzny o śnieżnobiałym odcieniu, zapewniającym wysoki kontrast reprodukcji. Doskonała i stabilna przerabialność, szybka absorbcja farby i idealna jakość druku są nieodłącznymi cechami papieru G-Snow – pomagają w bardziej wydajnym i mniej stresującym zarządzaniu wysokonakładowym drukiem przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.

Idealny do każdej pracy

G-Snow idealnie nadaje się do druku wysokiej jakości raportów firmowych, katalogów, albumów, ekskluzywnych materiałów reklamowych i broszur. G-Snow może być również używany w połączeniu z papierem niepowlekanym Amber Graphic, gdyż mają taką samą białość.

G-Snow jest wytwarzany w Szwecji, a jego proces produkcji jest neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla. Arctic Paper jest firmą wyjątkowo mocno zaangażowaną w ochronę przyrody i środowiska.

G-Snow jest dostępny zarówno w arkuszach, jak i w zwojach, w różnych formatach, w gramaturach od 115 do 250 g/m², z certyfikatem FSC® – znak odpowiedzialnego leśnictwa (FSC-C007342), www.fsc.org lub PEFCTM, PEFC/05-33-98.