


Rosnące ceny energii i wymogi prawne przyczyniają się do tego, że w zakładach przemysłu papierniczego konieczne jest inwestowanie w rozwiązania poprawiające kontrolę nad zużyciem mediów. Szczególnie ważne jest tam zarządzanie energią, gdyż od tego zależy obniżenie kosztów operacyjnych i zwiększenie konkurencyjności na rynku. Jak mogą w tym pomóc nowoczesne systemy monitoringu?
Wdrożenie ISO 50001 w przemyśle umożliwia przedsiębiorcom uporządkowanie procesów zarządzania energią i lepsze kontrolowanie kosztów działalności produkcyjnej. W przemyśle papierniczym zużycie energii utrzymuje się na najwyższym poziomie, co wynika z konieczności stosowania maszyn suszących, sprężonego powietrza, czy kotłów parowych. Wspomniana norma PN-EN ISO 50001 opiera się na nieustannym doskonaleniu procesów energetycznych, analizowaniu zebranych danych i monitoringu zużycia energii.
Zakłady, w których zatrudnionych jest powyżej 50 pracowników, a ich obrót wynosi więcej niż 10 milionów euro, muszą raz na 4 lata poddawać się audytowi energetycznemu przedsiębiorstwa na podstawie ustawy o efektywności energetycznej. Mogą jednak zostać zwolnione z tego obowiązku dzięki wdrożeniu i utrzymaniu ISO 50001.
Wdrożenie ISO 50001 pomaga szybciej identyfikować obszary generujące największe straty energetyczne i zaplanować ich modernizację. Trzeba pamiętać, że ISO 50001 wymaga twardych danych i systemu zarządzania energią opartego na monitoringu, aby miało sens i realne znaczenie dla zakładu.
Należy tu również wspomnieć wskaźnik EnPI, który pomaga ocenić efektywność energetyczną procesów i porównać wyniki, co służy określeniu ich wpływu na rentowność przedsiębiorstwa.
System zarządzania energią dla zakładów przemysłowych to rozwiązanie oferowane przez firmę CEET. Zajmuje się ona doradztwem opierającym się na przeprowadzeniu audytu ISO 50001, zaprojektowaniu i wdrożeniu systemu (BMS,SCADA,NEMS) m.in. dla firm z sektora przemysłu papierniczego. Dzięki takiej współpracy firmy zwiększają swoje szanse na uzyskanie świadectwa efektywności energetycznej, czyli białego certyfikatu. Wspomniane systemy umożliwiają firmie integrowanie danych z urządzeń produkcyjnych i systemów automatyki, ich analizowanie w czasie rzeczywistym, aby lepiej zoptymalizować maszyny, planować produkcję i zmniejszyć zużycie energii bez ograniczenia wydajności zakładu.
Wdrożenie ISO 50001 i odpowiednich systemów zarządzania energią umożliwia efektywne ograniczenie strat energetycznych, czyli obniżenie kosztów działalności, co przełoży się na większą stabilność zakładu i jego konkurencyjność na rynku.