Jens Olson nowym Dyrektorem Generalnym Lessebo Paper

02/09/2021
Jens Olson nowym Dyrektorem Generalnym Lessebo Paper
Szwedzki producent papieru, Lessebo Paper, mianował Jensa Olsona na nowego Dyrektora Generalnego. Jako CEO, Olson będzie kierował ekspansją rynkową i partnerstwem Lessebo Paper na całym świecie. Olson zastąpi dotychczasowego dyrektora generalnego Erica Sigurdssona, który objął tę funkcję w 2018 roku.
 
- Pod kierownictwem Erica Sigurdssona moi koledzy z powodzeniem pracowali nad osiągnięciem strategicznie wysokich celów środowiskowych. Praca ta zaowocowała tym, że dziś Lessebo Paper jest światowym liderem w produkcji przyjaznego dla środowiska papieru graficznego do zastosowań drukarskich, przetwórczych i opakowaniowych. Obecnie naszym głównym celem jest zwiększenie udziału firmy w rynku poprzez rozpowszechnianie informacji o szwedzkiej papierni produkującej papier przyjazny dla środowiska z surowców pozyskiwanych lokalnie. Cieszę się, że mogę być częścią tej firmy i zespołu Lessebo Paper, razem będziemy kontynuować pracę na rzecz zrównoważonego społeczeństwa - powiedział Jens Olson.
 
Dotychczasowy Dyrektor Generalny Eric Sigurdsson obejmie nową funkcję Kierownika Papierni w Lessebo Paper.
 
- Zmiana struktury organizacyjnej w Lessebo Paper umożliwia nam skupienie się na rynku, a jednocześnie utrzymanie koncentracji na produkcji wysokiej jakości papieru - podsumowuje Göran Johansson, Prezes Zarządu Lessebo Paper AB.

Kategoria: