Niemiecki producent papieru specjalistycznego Mitsubishi HiTec Paper wprowadza do oferty jetscript® GS 1062 - powlekany papier do druku atramentowego klasy premium jako materiał podkładowy do tworzenia wyrafinowanych, spersonalizowanych etykiet.
Papier o gramaturze 95 g/m2 posiada jednorodną półbłyszczącą powierzchnię i wysoki połysk wizualny. Specjalna powlekana warstwa przyjmująca atrament umożliwia nie tylko doskonałe odwzorowanie kolorów i bardzo dobrą ich wyrazistość, ale także wysoką gęstość kolorów nawet w przypadku ciemnych odcieni. Dzięki GS 1062 można łatwo uzyskać wydruki o fotorealistycznej jakości.
Jetscript GS 1062 może być zadrukowywany wszystkimi popularnymi atramentami barwnikowymi i pigmentowymi oraz nadaje się do druku na HP Indigo. Odwrotna strona jest idealnie dopasowana do samoprzylepnego wykończenia. Nowy papier do druku atramentowego jest dostępny z certyfikatem FSC® Mix lub PEFC™. Dzięki temu GS 1062 jest doskonałym papierem do druku atramentowego dla wyrafinowanych, spersonalizowanych etykiet w obszarach logistyki, opakowań, żywności i produktów niespożywczych, napojów, promocji itp.
Cechy papieru jetscript GS 1062:
- 95 g / m²
- półbłyszczący
- szczególnie jednorodna powierzchnia
- wysoki połysk wizualny
- doskonałe odwzorowanie kolorów i blask kolorów
- wysoka gęstość kolorów nawet przy ciemnych barwach
- fotorealistyczne wydruki
- odwrotna strona idealnie dopasowana do urządzeń samoprzylepnych
- certyfikat FSC® Mix lub PEFC™
- możliwość zadruku wszystkimi popularnymi atramentami barwnikowymi i pigmentowymi, odpowiedni dla HP Indigo.