Kleje do laminowania BCI w ofercie Flekso Serwis

Artykuł sponsorowany
20/06/2021
kleje do laminacji

Flekso Serwis sp. z o.o., dostawca kompleksowych rozwiązań dla branży fleksograficznej, nawiązało współpracę z producentem klejów do laminowania Baalbaki Chemical Industries (BCI). BCI jest największym, niezależnym dostawcą surowców poliuretanowych i systemów poliuretanowych na Bliskim Wschodzie.

Dział opakowań giętkich BCI produkuje szeroką gamę klejów do laminowania dla branży spożywczej, przemysłowej i innych segmentów branży opakowaniowej. Baalbaki Chemical Industries (BCI) jest regionalnym liderem produkcji klejów do laminowania na Bliskim Wschodzie. W fabrykach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Turcji i Egipcie produkują szeroką gamę klejów do laminowania na bazie rozpuszczalników, klejów bezrozpuszczalnikowych i klejów cold seal. Po produkty BCI sięgają liderzy branż na rynkach Bliskiego Wschodu od Iranu po Afrykę Północną czy w Zatoce Perskiej. Ostatnio ich działalność sprzedażowa rozszerzyła się poza region Bliskiego Wschodu i Afryki na rynek Unii Europejskiej i Rosji. Dzięki know-how, w pełni wyposażonemu zapleczu laboratoryjnemu, doświadczonej kadrze, a także konkurencyjnym cenom, konkurują z takimi międzynarodowymi koncernami jak Morchem, Henkel lub Dow Texachem.

W Polsce wyłącznym przedstawicielem firmy BCI jest firma Flekso Serwis z magazynem w Gdańsku, z którego kleje po zamówieniu wysyłane są bezpośrednio do klientów.

Kategoria: