Leuze zaprasza na targi i webinaria

08/11/2022
Leuze zaprasza na targi i webinaria

W dniach 8-10 listopada Leuze po raz kolejny zaprezentuje się na targach SPS w Norymberdze. Tym razem Sensor People planują coś więcej niż tylko spotkania z klientami na stoisku. W ramach targów będzie można skorzystać z możliwości indywidualnego zwiedzania wirtualnego salonu Leuze oraz wziąć udział w webinariach śniadaniowych.

 
 

Indywidualna wycieczka po wirtualnym salonie: 7-11 listopada

Hasło tegorocznych Leuze Experience Days SPS Special brzmi "Connect to Focus – Włącz Uwagę". Klienci Leuze mogą teraz wybierać spośród trzech różnych formuł uczestnictwa: Mogą zaplanować osobiste spotkanie z Sensor People na miejscu, na targach w Norymberdze, zarezerwować indywidualną wycieczkę po wirtualnym salonie wystawowym Leuze, wziąć udział w webinariach śniadaniowych lub nawet połączyć ze sobą wszystkie trzy formaty.

Leuze na miejscu w Norymberdze: 8-10 listopada

Na swoim stoisku targowym w hali 7A, stoisko 230 specjaliści od czujników zaprezentują najważniejsze rozwiązania w postaci produktów stosowanych w procesach produkcji i pakowania, jak również rozwiązania dla intralogistyki. Znajdą się tam miedzy innymi innowacyjny czujnik widełkowy GSX, który łączy w sobie zalety urządzeń wykorzystujących światło i ultradźwięki. Ponadto zaprezentowana będzie nowa, elastyczna jednokierunkowa bariera świetlna o wysokiej wydajności LS25C. Na targach zostaną również pokazane kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa oraz możliwości zarządzania ich zintegrowanymi interfejsami.

Webinaria śniadaniowe Leuze: 24-25 listopada

Ponadto, w dniach 24-25 listopada, Leuze oferuje swoim klientom możliwość wzięcia udziału w licznych webinariach. W ich trakcie Sensor People zaprezentują swoje zintegrowane rozwiązania bezpieczeństwa dla ochrony dostępu z dynamiczną adaptacją formatu. Uczestnicy mogą również spodziewać się nowych produktów z gamy laserowych systemów pozycjonowania, dedykowanych do zabudowy w ograniczonej przestrzeni. Zagadnienia dla branży opakowań będą przede wszystkim dotyczyły czujników w wykonaniu ze stali nierdzewnej oraz integracji systemów do pracy w sieci: doskonałego połączenia czujników z interfejsem. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę internetową Leuze. Do wspólnego śniadania wszyscy uczestnicy otrzymają pakiet-niespodziankę.