Maszyny fleksograficzne Edale w firmie GRAW

14/04/2021
Maszyny fleksograficzne Edale w firmie GRAW

Firma GRAW, dystrybutor materiałów eksploatacyjnych, maszyn i urządzeń dla druku fleksograficznego, rotograwiurowego i offsetowego nawiązała współpracę z firmą EDALE - producentem światowej klasy maszyn fleksograficznych.

- Cieszymy się, że to właśnie GRAW został naszym agentem w Polsce. Już od jakiegoś czasu obserwujemy tą firmę i jej błyskawiczny rozwój w ostatnich latach. Wierzymy, że silna reputacja GRAW na rynku i 26-letnie doświadczenie w branży pozwoli nam aby dotrzeć do nowych klientów w Polsce. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wprowadzić naszą ofertę maszyn do druku fleksograficznego i kartonów na ten błyskawicznie rozwijający się rynek, a nasza współpraca z firmą Graw umożliwi klientom kontakt lokalny w celu zapewnienia fachowej wiedzy i wsparcia w ich regionie - mówi Louise Bailey, Business Development Manager Edale.

- Od dawna poszerzamy portfolio i jestem przekonany, że maszyny Edale będę jednym z mocniejszych punktów naszej oferty. Polski rynek zna już rozwiązania Edale, jednak nie wykorzystujemy potencjału i doświadczenia tej marki. I to jest nasze zadanie. Widzimy rosnące zapotrzebowanie klientów na wysokiej klasy rozwiązania o wysokim stopniu zaawansowania oraz coraz częściej na maszyny dedykowane i rozwiązania specjalistyczne, dlatego podjęliśmy współpracę z tak uznaną na świecie marką jak Edale. Bardzo się cieszę, że możemy stać się częścią tej rodziny - dodaje Michał Brendzel, dyrektor handlowy w firmie GRAW.