MMDS Consumables wyłącznym dystrybutorem w Polsce płyt offsetowych Huaguang

05/06/2019
MMDS Consumables dostawcą płyt offsetowych Huaguang

Lucky HuaGuang Graphics Co. Ltd., chiński producent płyt offsetowych, właśnie zmodyfikował sposób dystrybucji swoich produktów w Polsce. Sprzedaż na naszym rodzimym rynku do tej pory była podzielona pomiędzy kilku graczy. Huaguang postawił na MMDS Consumables, małopolskiego dostawcę materiałów do druku offsetowego.

To kolejny na przestrzeni ostatniego czasu strategiczny krok HuaGuang. Przypomnijmy, że w zeszłym roku ten producent płyt TP-U, LPY, YP-II czy YP-Q wraz z firmą Agfa Graphics oficjalnie ogłosił rozpoczęcie współpracy, obejmującej swoim zakresem rozwiązania dla prepress-u. Na potrzeby firmy Agfa, HuaGuang rozpoczął produkcję płyt drukowych, z wykorzystaniem technologii oraz własności intelektualnej Agfa. Głównym zadaniem współpracy jest wzmocnienie sił produkcyjnych, technologicznych i dystrybucyjnych obydwu dostawców.

Wybór MMDS Consumables jest efektem współpracy z Huaguang, trwającej już od 2017 roku. Od dzisiaj to właśnie MMDS Consumables stał się gwarantem stabilności dostaw płyt HuaGuang w Polsce.

- Ta wiadomość jest o tyle korzystna dla odbiorców płyt offsetowych produkowanych przez Huaguang, że już teraz mogą podpisać umowy długoterminowe, gwarantujące bezpieczny bufor magazynowy, eliminujący konieczność długiego oczekiwania na dostawę płyt ctp z Chin. Jakość produktów Huaguang jest znana na naszym rodzimym rynku. Kolejny atut to jakość obsługi oraz serwisu, jaki gwarantuje MMDS Consumables – mówi Agnieszka Kopecka, PR Manager MMDS.

Kategoria: