MMR Group PrintSolutions poszerza ofertę o rozwiązania dla tampondruku

16/11/2023
MMR Group PrintSolutions poszerza ofertę o rozwiązania dla tampondruku

MMR Group PrintSolutions poszerzył swoje portfolio produktowo-usługowe o nową dziedzinę druku – tampondruk. W ofercie do tampondruku znajdują się maszyny, farby, tampony drukarskie, matryce i akcesoria, a także profesjonalne doradztwo techniczne.

Tampondruk jest wszechstronną techniką druku stosowaną w przemyśle oraz branży reklamowej. Pozwala na precyzyjne nanoszenie wzorów na różnorodne materiały, w tym metal, szkło, ceramikę i tworzywa sztuczne. W przemyśle tampondruk znalazł zastosowanie w produkcji elementów elektronicznych, medycznych i motoryzacyjnych, dzięki swojej niezwykłej precyzji i zdolności do drukowania na nieregularnych powierzchniach. W reklamie tampondruk jest wykorzystywany do personalizacji gadżetów, takich jak długopisy, kubki czy odzież.

MMR Group PrintSolutions oferuje kompleksowe rozwiązania do tampondruku – maszyny tampondrukowe, farby, tampony drukarskie, matryce i akcesoria. Zapewnia również profesjonalne doradztwo techniczne, aby umożliwić skuteczne wykorzystanie potencjału tampondruku.

Kategoria: