Niespodziewani goście na Drzwiach Otwartych w Plus Digital

08/11/2019
drzwi otwarte plus digital

W dniach 5-6 listopada w siedzibie firmy Plus Digital odbyły się Drzwi Otwarte dla Klientów, ale jak się okazało, nie tylko.

Bydgoskiego dystrybutora urządzeń drukujących i tnących odwiedzili również uczniowie z Reszla i Bydgoszczy. Grupy liczące po ponad 20 uczniów podzielono na dwa zespoły, aby zaprezentować im takie urządzenia jak: urządzenie wielofuncyjne EPSON SureColor SC-S, trymery Keencut, ploter tnący Summa oraz drukarka do druku etykiet EPSON ColorWorks.

Każdy z uczniów miał możliwość zapoznania się z obsługą maszyn, spróbowania samodzielnego wydruku oraz pocięcia materiału. Ponadto branżowi specjlaliści z Plus Digital przedstawili im wiele ciekawych informacji z zakresu technologii druku i wykańczania.

- Bardzo dziękujemy Zespołowi Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu oraz Zespołowi Szkół Chemicznych w Bydgoszczy za odwiedziny i zaufanie. Wszystkie zainteresowane szkoły współpracą w zakresie warsztatów dla uczniów w siedzibie naszej firmy, prosimy o kontakt - podsumowuje Pamela Wysocka z Plus Digital.

drzwi otwarte plus digital

Kategoria: