Nowa drukarka inkjet małych znaków Markem-Imaje 9330

19/11/2020

Lider na globalnym rynku rozwiązań znakowania, kodowania i etykietowania, firma Markem-Imaje, wprowadza do sprzedaży nową drukarkę inkjet małych znaków – 9330.

Drukarka zaprojektowana do pracy przy niskich i średnich obciążeniach, jest nie tylko prosta w obsłudze i konserwacji, ale też potrafi łatwo dostosować się do zmian w wielkości produkcji. Przeznaczona do wielu gałęzi przemysłu, z dużymi możliwościami komunikacji, znajduje zastosowanie w wielu aplikacjach.

Każdy producent zobowiązany jest oznakować swój produkt takimi informacjami, jak np. data przydatności czy nr partii. Zapewnienie odpowiedniej jakości takiego nadruku jest kluczowe dla firmy, bowiem niezawodna czytelność zakodowanych informacji w czasie całego cyklu życia produktu ma znaczący wpływ na jego identyfikowalność, zarządzanie zapasami czy reputację marki.

Znalezienie drukarki wydajnej, prostej w obsłudze, w przystępnej cenie i jednocześnie takiej, która sprosta przyszłym potrzebom pojawiającym się wraz z rozwojem firmy, bywa niekiedy sporym wzywaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw.

przemysłowa drukarka inkjet markem imaje z ekranem dotykowym
Przemysłowa drukarka 9330 Markem-Imaje z ekranem dotykowym

9330 wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Dzięki zastosowanej technologii zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność i jakość znakowania, niezależnie od środowiska produkcyjnego, a dzięki wyjątkowo łatwej obsłudze nie wymaga dużego wewnętrznego wsparcia technicznego.

Ekonomiczna, najlepsza w swojej klasie wydajność i jakość

9330 może drukować długo, nieprzerwanie aż 8 000 godzin, bez konieczności wykonania prewencyjnego przeglądu. Codzienny koszt użytkowania drukarki jest niski dzięki zastosowanemu układowi hydraulicznemu najnowszej generacji, który pomaga zmniejszyć zużycie rozcieńczalnika nawet o 50%, w porównaniu z konkurencyjnymi modelami w tej kategorii, przy pracy w 20 st.C.

 
Jakość nadruku jest zawsze gwarantowana technologią Intelli’Jet, automatycznie dostosowującą ciśnienie atramentu w urządzeniu. Czujnik prędkości strugi wykrywa temperaturę otoczenia i prędkość specjalnie naładowanych kropli; kontrolując te parametry między każdym nadrukiem, drukarka dostosowuje faktyczną prędkość strugi do prędkości referencyjnej danego atramentu, tym samym zapewniając prawidłowe położenie kropli, jakość oraz spójność kodu, niezależnie od warunków zewnętrznych.
 

Atramenty przyjazne środowisku

Dodatkową przewagą 9330 jest szerokie portfolio atramentów Intelli’Ink, zapewniające użytkownikom znaczną elastyczność podczas znakowania na różnych materiałach – papierze, drewnie, folii, metalu, tworzywie, szkle i in.

Spośród bogatej oferty na uwagę zasługują atramenty bez drażniącego MEK’u (metyloetyloketonu), bezpieczniejsze i bardziej przyjazne w użyciu. Nowoczesna formuła tych tuszy sprawia, że sprawdzają się na większości podłoży, zapewniając czytelny, trwały, wysokiej jakości nadruk, a przy tym pozwalają firmie realizować działania oparte o zrównoważony rozwój.

atramenty do drukarek przemysłowychUniwersalne atramenty na papier, drewno, plastik i in.

Długofalowe rozwiązanie i optymalizacja

9330 jest odpowiednia zarówno dla pojedynczej linii jak i rozbudowanej produkcji; umożliwia znakowanie na szerokiej gamie podłoży, w tym na tworzywach sztucznych, kartonie, metalu, folii, papierze i szkle i jest gotowa sprostać wyzwaniom produkcyjnym teraz i w przyszłości.

9330 może być nadzorowana z poziomu komputera; podłączenie drukarek do skalowalnego systemu zarządzania informacją CoLOS® daje szerokie możliwości optymalizacji procesu znakowania i pakowania - usprawnia projektowanie złożonych komunikatów i zarządzanie nadrukami na wielu urządzeniach jednocześnie, eliminuje błędy operatorów, przyczyniając się do uniknięcia kosztownych strat i wzmocnienia reputacji marki.

Coleman International Sp. z o.o. jest przedstawicielem firmy Markem-Imaje w Polsce. Zapraszamy do kontaktu. Więcej na www.coleman.pl

Kategoria: