Nowy ploter klejący Bickers Glu-Jet w Werner Kenkel

02/07/2019
ploter klejący bickers glue-jet

Firma Werner Kenkel Sp. z o.o. zainstalowała w swoim zakładzie w Krzycku Wielkim, ploter klejący Bickers Glue-Jet  20.30 PAi2. Jest to już druga instalacja urządzeń niemieckiej firmy wspierana przez Digiprint PL - agenta firmy Bickers na polskim rynku.

Grupa Werner Kenkel jest producentem tektury falistej, a także opakowań z nadrukiem fleksograficznym, offsetowym  i  cyfrowym. W tym roku obchodzi 40-lecie swojej działalności na polskim rynku. Jedną z kluczowych misji firmy jest prowadzenie działalności w odpowiedzialny i zrównoważony sposób - poprzez uwzględnianie aspektów społecznych w swojej działalności oraz wdrażanie i stosowanie nowoczesnych technologii produkcji charakteryzujących się pozytywnym wpływem na środowisko naturalne. W celu jak największej ochrony środowiska naturalnego Werner Kenkel wytwarza tekturę i opakowania w oparciu o surowce podlegające procesowi recyclingu.

- Ploter klejący pozwolił nam na zwiększenie mocy produkcyjnych i elastyczne podejście do realizowanych zamówień. Rynek produktów POS-owych wymaga od nas wysokiej jakości, a dzięki ploterowi klejącemu Bickers Glue-Jet możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Warto podkreślić, że dużym atutem jaki zadecydował o kolejnej instalacji było zaplecze serwisowe oferowane przez firmę Bickers, które bardzo sprawie reaguje na nasze potrzeby – mówi Tomasz Janicki, z-ca Dyrektora ds. Produkcji.

Ploter klejący firmy Bickers w znacznym stopniu przyspiesza i optymalizuje produkcję  -  umożliwia on aplikację klejem na zimno oraz na gorąco niemalże każdego kształtu geometrycznego w osi XY. Dzięki ergonomicznej budowie, maszyna gwarantuje użytkownikom swobodny dostęp do materiału i adaptuje się do toku pracy produkcyjnej.

Na zdjęciu od lewej strony: Piotr Wojtko Digiprint PL, Kamil Stańczyk Lider Działu POS Werner Kenkel, Tomasz Janicki Z-ca Dyrektora ds. Produkcji Werner Kenkel.Na zdjęciu od lewej strony: Piotr Wojtko Digiprint PL, Kamil Stańczyk Lider Działu POS Werner Kenkel, Tomasz Janicki z-ca Dyrektora ds. Produkcji Werner Kenkel.