O tekturze falistej w Mrągowie

07/09/2023
O tekturze falistej w Mrągowie

Polski Drukarz, wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator konferencji i szkoleń dla szeroko pojętej branży poligraficznej i opakowaniowej w ramach Akademii Wiedzy, wraz ze współorganizatorami, partnerami i patronami, serdecznie zaprasza na 12. już konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”. Wydarzenie odbywać się będzie 5–6 października br. w hotelu Mrągowo Resort & Spa nad malowniczym jeziorem Czos.

Zaproszeni specjaliści będą mówić m.in. o: zrównoważonym rozwoju dzięki innowacjom i inwestycjom w obiegu zamkniętym i opartym na współpracy, zrównoważonych opakowanich z tektury falistej w kontekście rosnących oczekiwań konsumentów oraz wyzwań rynku, wpływie rozporządzenia Packaging and Packaging Waste Regulation na rynek tektury falistej, opakowaniach i tekturze falistej w UE, wymaganiach prawnych, recyklingu, biodegradowalności i kompostowalności w branży tektury falistej, rozwiązaniach do optymalizacji przemysłu tektury falistej, rozwiązaniach chmurowych w nowoczesnej produkcji opakowań, automatyzacji i cyfryzacji drukarń, taśmach do opakowań monomateriałowych, optymalizacji laserowego czyszczenia wałków rastrowych w branży tektury falistej, jakości nadruku inkjetowego na tekturze falistej, ekologicznym i ekonomicznym znaczeniu farby w procesie produkcyjnym opakowań, inspekcji wizyjnej procesów produkcji papieru, tektury i opakowań, offsecie rolowym, zagospodarowaniu odpadu w przetwarzaniu tektury i papieru, budowaniu przyszłości branży tektury falistej, opakowaniach szytych na miarę. Nie zabraknie także okazji do indywidualnych rozmów ze współorganizatorami i partnerami konferencji i bliższego zapoznania się z prezentowanymi rozwiązaniami. W czwartkowy wieczór zaś goście konferencji będą bawić się przy muzyce tanecznej i szantowej.

Szczegółowy program, regulamin uczestnictwa w konferencji, formularz rejestracyjny oraz informacje o prelegantach, współorganizatorach i partnerach wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.tekturafalista.akademia-wiedzy.eu.

Zgłoszenia uczestnictwa w konferencji – do 20 września br.

tektura falista

Organizatorem 12 Konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie” jest wydawnictwo Polski Drukarz, współorganizatorami są firmy: BOBST Polska, BW Papersystems, Cicero, Digiprint PL, GRAW, manroland Goss, Metsä Board, Nestro, Scanway, Siegwerk, tesa tape, partnerami: Agfa, AkeBoose, Introzap, patronat merytoryczny sprawują: Centrum Papiernictwa i Poligrafii PŁ, Łukasiewicz ŁIT – Centrum Opakowań COBRO, Polska Izba Artykułów Promocyjnych, Polska Izba Druku, Polska Izba Fleksografów, Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań, Polska Izba Opakowań, Stowarzyszenie Papierników Polskich, zaś patronat medialny: „Przegląd Papierniczy”, RynekPapierniczy.pl i „Świat DRUKU”.