Oprogramowanie opt-Studio w April Group

11/07/2018
opt studio - greycon

Greycon dostarczył Grupie April Group nowe oprogramowanie do planowania w celu poprawy obsługi klienta.

Greycon został wybrany przez April Group, jednego z największych, najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów wyrobów celulozowo-papierniczych na świecie, w celu dalszej optymalizacji planowania i sprzedaży poprzez integrację rozwiązania sprzedażowo-operacyjnego Greycon "opt-Studio" z systemem planowania zasobów realizacji produkcji April Group.

Praveen Singhavi, prezes April Group, powiedział: - Aby nadal spełniać potrzeby klientów i zapewniać wysoki poziom obsługi klienta, zintegrowaliśmy opt-Studio z naszymi istniejącymi rozwiązaniami. Opt-Studio ulepszyło kompleksową widoczność naszych zamówień sprzedaży, będąc w stanie zoptymalizować produkcję papieru i planowanie obszaru wykańczania.

- April Group jest jedną z najbardziej wydajnych fabryk celulozy i papieru na świecie. Projekt został podzielony na trzy etapy wdrożenia, aby umożliwić szybkie wdrożenie zdolności, jego wykonanie zajęło 14 miesięcy - mówi Vassilis Gkamouras, Starszy Konsultant w Greycon. - Wprowadzenie projektu wymagało specjalistycznej wiedzy w zakresie globalnego zarządzania projektami, zarządzania zmianami, włączania łańcucha dostaw i integracji systemów. Projekt został zrealizowany na czas, w pełnym zakresie i w ramach budżetu dzięki doskonałej pracy zespołowej pomiędzy zaangażowanymi partnerami.

Greycon jest wiodącym na świecie dostawcą systemów do planowania, prognozowania, planowania i produkcji systemów produkcyjnych, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o przemysłach walcowanych i płaskich arkuszy.

Kategoria: