Pasaban na targach Drupa 2020

01/03/2020

Pasaban, hiszpański producent maszyn do przetwórstwa papieru i tektury, po raz kolejny będzie obecny na międzynarodowych targach techniki drukarskiej Drupa, które w dniach 16-26 czerwca br. odbędą się w Düsseldorfie. Odbywające się co cztery lata targi przyciągają 260 000 zwiedzających ze 183 krajów, głównie z branży drukarskiej i opakowaniowej.  

Pasaban zaprezentuje odwiedzającym targi swoje portfolio urządzeń do przetwarzania papieru i tektury, w tym maszyny do produkcji arkuszy i nawijania papieru.

Od ostatniej edycji targów Drupa Pasaban realizuje duże projekty dla firm z branży papierniczej, od dużych producentów do przetwórców, drukarni i firm z branży opakowaniowej.

Wśród głównych projektów grupy przetwórczej na szczególną uwagę zasługują projekty realizowane na zlecenie firm Pyroll, Okab i Stora Enso. Z sektora poligraficznego i opakowaniowego należy wyróżnić Autajon Packaging, CGP Industries, Delta Packaging, MM Packaging oraz Westrock Packaging.

W tegorocznej edycji targów Drupa Pasaban zaprezentuje jedną ze swoich naszych najnowszych maszyn - Sheeter COMPACT. Dzięki dwóm dostępnym modelom, C145 i C165, przekrawacz ten jest idealnym rozwiązaniem dla przetwórców papieru i tektury oraz drukarni o średniej wielkości produkcji. Jego modułowy i skalowalny system ułatwia pracę, oferując elastyczność niezbędną do zaspokojenia dzisiejszych wymagających potrzeb produkcyjnych.

Na targach Drupa 2020 firma Pasaban będzie obecna na stanowisku nr B29 w hali nr 14.