PIO opracowuje nowy katalog "Firmy opakowaniowe w Polsce"

13/02/2020

W odpowiedzi na zainteresowanie użytkowników opakowań oraz odbiorców usług opakowaniowych informacją o ofercie przemysłu opakowań, z jakim spotkał się wydany w 2018 roku katalog „Firmy opakowaniowe, które warto poznać i skorzystać z ich oferty”, wobec wyczerpania nakładu tej publikacji Polska Izba Opakowań zamierza wydać kolejny zbiór ofert pt. „Firmy opakowaniowe w Polsce”.

W katalogu znajdą się oferty przedsiębiorstw szeroko rozumianego sektora opakowaniowego i zostanie on wykorzystany do opracowania bazy danych o przemyśle opakowań w Polsce. Katalog będzie wydany w wersji dwujęzycznej polskiej i angielskiej.

W katalogu znajdą się oferty firm produkujących:opakowania, maszyny i linie pakujące, materiały opakowaniowe, etykiety, surowce, półprodukty, maszyny i urządzenia. Zaprezentują swoją ofertę firmy związane z logistyką magazynową, handlem i dystrybucją opakowań, usługami badawczymi i kształceniem kadr oraz inne firmy związane z pakowaniem.

Oferty prezentowane w katalogu będą dostępne także w wersji elektronicznej na portalu Polskiej Izby Opakowań www.pakowanie.info

Forma prezentacji i koszt

Informacje zamieszczone w katalogu zaprezentowane będą w formie 2 pakietów: pakiet podstawowy i pakiet rozszerzony.

Pakiet podstawowy – wpis z danymi firmy, logotypem firmy, ofertą produktową firmy (wersja polska
i angielska)- format A5. Koszt pakietu podstawowego - 600 zł netto

Pakiet rozszerzony – wpis z danymi firmy, logotypem firmy, ofertą produktową firmy (wersja polska
i angielska)- format A5+reklama graficzna w formacie A5 (pełny kolor). Koszt pakietu rozszerzonego (2 str. A5) – 1200 zł netto

Każda kolejna reklama lub artykuł promocyjny korzystają z 50% upustu

Firmy zrzeszone w Polskiej Izbie Opakowań otrzymują bezpłatnie pakiet podstawowy w ramach składki członkowskiej. Koszt pakietu rozszerzonego dla członków Izby – 600 zł netto.

Zgłoszenia

Zgłoszenia należy przesyłać na formularzu, zaznaczając wybraną formę prezentacji (pakiet podstawowy lub rozszerzony) na adres: info@pio.org.pl do 30 kwietnia 2020 r. Wpisy i reklamy także do 30 kwietnia 2020 r.

Pobierz zgłoszenie i wzór wpisu >>

Zakres upowszechniania Katalogu

Nakład 3000 egzemplarzy będzie dystrybuowany m.in. podczas targów, konferencji, szkoleń branżowych oraz bezpośrednio do osób decyzyjnych w firmach pakujących swoje produkty: branży spożywczej i przetwórstwa spożywczego; branży farmaceutycznej; branży kosmetycznej; sektora logistyki magazynowej i TSL; sektora handlu i dystrybucji; branży meblowej; sektora produkcji RTV/AGD; sektora branży motoryzacyjnej; branży chemicznej; branży agro: sadownictwa, warzywnictwa, rolnictwa; innych

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem Polskiej Izby Opakowań:

info@pio.org.pl

tel. 22 842 20 11 w 56