PMP dostarczy dwa nowe wlewy hydrauliczne Intelli-Jet V do papierni Smurfit Kappa Uberaba w Brazylii

17/05/2020
PMP dostarczy dwa nowe wlewy hydrauliczne Intelli-Jet V® do papierni Smurfit Kappa Uberaba w Brazylii

W lutym 2020 roku, PMP podpisało kontrakt na dostawę dwóch nowych wlewów hydraulicznych Intelli-Jet V® do maszyny papierniczej, która znajduje się w papierni Smurfit Kappa Uberaba w Brazylii.

Dzięki długotrwałej relacji i udanej współpracy w przeszłości, PMP osiągnęło porozumienie z korporacją Smurfit Kappa. Nowy projekt zapewni papierni Uberaba przewagę konkurencyjną na intensywnie rozwijającym się rynku brazylijskim. Ponadto, jest to szansa dla PMP na wejście na ten rynek i zdobycie świetnej referencji - pierwszej w Brazylii.

Wlew hydrauliczny PMP Intelli-Jet V® pozwala osiągnąć niesamowite rezultaty. Zapewnia znakomitą jakoś papieru, perfekcyjne formowanie wstęgi i orientację włókien. Na przestrzeni lat wlew hydrauliczny Intelli-Jet V® stał się flagowym rozwiązaniem w przemyśle papierniczym. Obecnie na świecie pracuje ponad 170 wlewów wykonanych przez PMP.

Głównymi założeniami przebudowy jest poprawa jakości i formowania papieru produkowanego na rynek brazylijski oraz uzyskanie lepszej kontroli w pełnym zakresie prędkości i poprawa profilu poprzecznego gramatury.

PMP dostarczy nowy górny wlew hydrauliczny, nowy dolny wlew hydrauliczny z systemem rozcieńczania, oba wyposażone w atenuatory, oraz serwisy. Dostarczenie wszystkich komponentów i uruchomienie zaplanowano na ostatni kwartał 2020 roku.