Polish Graphic Design Awards 2019 - Zmiany!

24/03/2020
Polish Graphic Design Awards 2019 - Zmiany!

W związku z ogłoszonym stanem pandemii i zagrożenia epidemicznego, organizatorzy podjęli następujące decyzje dotyczące tegorocznej edycji konkursu Polish Graphic Design Awards 2019:

NOWE TERMINY

- ostateczny termin zgłoszeń projektów to 27 kwietnia 2020 roku;

- obrady jury odbędą się w dniach 17 maja – 17 czerwca 2020 roku;

- ogłoszenie nominacji nastąpi 17 czerwca 2020 roku;

- konferencja, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędą się w dniach 27 – 28 czerwca 2020 roku.

NOWA CENA

W związku z zaistniałą sytuacją i trudną sytuacją środowiska designerskiego obniżamy koszt pojedynczego zgłoszenia. Nowa cena to 95 złotych brutto za jedno zgłoszenie.

REGULAMIN

W związku z powyższym ulega zmianie regulamin konkursu. Nowy regulamin oraz wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie konkursu.

POZOSTAŁE INFORMACJE O KONKURSIE

PGDAwards to 14 komisji konkursowych składający się 42 jurorów i jurorek – specjalistów w swoich dziedzinach projektowych w których gronie znajdują się m.in.: Ryszard Bienert, Artur Frankowski, Gosia Herba, Magda Heliasz, Krzysztof Iwański, Ola Jasionowska, Paweł Jońca, Bartosz Kosowski, Magdalena Mamajek-Mich, Vadim Makarenko, Hanna Piotrowska oraz przedstawiciele studiów 247Studio, Dragon Rouge, Kijek / Adamski, Pigeon, Order Group, Netguru, Motyw Studio, UVMW, The Codeine, Zespół wespół i wiele innych.

PGDAwards to bilety i zniżki na festiwale i konferencje w Polsce i za granicą takie jak Eastern Design Conference, Forward Festival, Graphic Days Torino Festival, Weltforma Festival i wiele innych. PGDAwards to także narody ufundowanych m. in. przez firmy Arctic Paper, Codes Lab, Karakter, PanTuNieStał i Threedotstype i wiele innych.

Zakończeniem PGDAwards będzie uroczyste wręczenie nagród w ramach konferencji PGDTalks w Warszawie w dniach 27 – 28 czerwca 2020 roku.

Więcej informacji: 

www.polishgraphicdesign.com

Kategoria: