Polish Graphic Design Awards - zgłoś swój udział i skorzystaj z 10% rabatu

26/04/2021
Polish Graphic Design Awards
1 maja upływa ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń i szansa na wzięcie udziału w konkursie Polish Graphic Design Awards. Przegląd najlepszych i najważniejszych projektów graficznych ze wszystkich dziedzin komunikacji wizualnej w Polsce z 2020 roku.

Najlepsze projekty z 2020 roku

Polish Graphic Design Awards to największy w Polsce branżowy konkurs rokrocznie prezentujący realizacje ze wszystkich istniejących dziedzin grafiki użytkowej, takich jak identyfikacje wizualne, plakaty, kroje pism, ilustracje, wydawnictwa, magazyny i gazety, infografiki, wayfinding, opakowania, motion graphics, digital media oraz projektowanie eksperymentalne i studenckie. Tegoroczna edycja jest poświęcona projektom upublicznionym i opublikowanym w 2020 roku.

Suma nagród 50 tysięcy złotych

Zgłoś swój projekt zrealizowany w 2020 roku i wygraj jedną z nagród ufundowanych przez Arctic Paper, wydawnictwo Karakter, type foundry Threedotstype i platformę Depositphotos.

Rabat –10%

Dla odbiorców i czytelników mamy specjalny rabat i zniżkę –10% na każde zgłoszenie z okazji International Design Day. Kod rabatowy to DesignDay.

Informacje

Więcej informacji na PGDAwards: https://www.polishgraphicdesign.com/awards/awards 
Zapraszamy do udziału w czwartej edycji Polish Graphic Design Awards za 2020 rok!
 

Ranking

Sprawdź też ranking najlepszych polskich projektantów i studiów designerskich: https://www.polishgraphicdesign.com/ranking