PrintCity Allianz na Targach Packaging Innovations

08/02/2019
PrintCity Allianz
Po udanym starcie w roku ubiegłym PrintCity Allianz znowu będzie reprezentowany podczas targów Packaging Innovations w Warszawie na wspólnym stoisku. Oprócz tego nasz alians organizuje seminarium "Projektowanie opakowań, uszlachetnianie i realizacja".

Targi Packaging Innovations w Polsce odbędą się już po raz 11 i zyskały status jednego z ważniejszych wydarzeń dla przemysłu opakowań w Europie Wschodniej. Jest to dla aliansu PrintCity Allianz dobry powód, by zwiększyć swoje zaangażowanie na tym ważnym rynku.

- Już w ubiegłym roku udało nam się nawiązać dużo nowych kontaktów i rozwinąć te istniejące - stwierdza Rainer Kuhn, Prezes Zarządu aliansu. - Teraz za pomocą naszego seminarium chcemy dotrzeć do jeszcze większej ilości klientów oraz sprawić, by korzyści płynące z naszego łączenia kompetencji stały się dla nich jeszcze bliższe i zrozumiałe.
Seminarium: Projektowanie opakowań, uszlachetnianie i realizacja

W centrum seminarium znajdzie się pudełko prezentowe Nature na kosmetyki.
pudełko prezentowe Nature na kosmetyki
Dyskusja będzie dotyczyła wszystkich aspektów powstawania opakowania - od wzoru poprzez wybór materiałów i rodzajów uszlachetnień aż do produkcji. Odwiedzający będą mogli osobiście zrozumieć i poczuć efekty na podstawie wzoru opakowania.

Seminarium będzie miało miejsce 2. kwietnia w godzinach 14:00–15:00 w Workshop Area w hali niebieskiej. Uczestnictwo jest bezpłatne. Wymagane jest uprzednie zgłoszenie. Targi odbędą się w dniach 2. i 3. kwietnia na terenie targów w Warszawie. Odwiedzający otrzymają przy rejestracji bezpłatną wejściówkę: https://www.packaginginnovations.pl/gb

Wspólne stoisko D9 znajduje się w hali niebieskiej.

Członkami wspólnego stoiska są: Graficus / Epple Druckfarben (farby offsetowe & lakiery), IST Metz (systemy utwardzania UV), KAMA (maszyny sztancujące, tłoczące i klejące), PC Print / LEONHARD KURZ (folie do tłoczenia na gorąco i na zimno, hologramy), Metsä Board (tektura opakowaniowa, biały Kraftliner, karton Foodservice), Merck (pigmenty efektowe), WEILBURGER Graphics(lakiery do uszlachetniania, kleje i wodne farby fleksograficzne).