Producent opakowań kartonowych – jaki najlepszy?

Artykuł sponsorowany
29/11/2022
Producent opakowań kartonowych – jaki najlepszy?

Właściciele sklepów z sektora e-commerce muszą zadbać o najwyższej klasy opakowania na swoje towary. Odpowiednie pudełko ma wpływ na ilość reklamacji, ale również na wizerunek Twojej firmy w oczach klientów, dlatego tak ważne jest znalezienie producenta, który wyprodukuje dla Ciebie najlepszej jakości opakowania. Sprawdź jak znaleźć dobrą hurtownię i na co zwracać uwagę, analizując oferty.

Producent opakowań papierowych

W obecnych czasach nie musisz ograniczać się do ofert hurtowni, które znajdują się najbliżej Twojej firmy. Najłatwiej znaleźć dobrego producenta przez Internet, w sieci masz do wyboru mnóstwo firm. Trzeba jednak pamiętać o podstawowych kryteriach, które należy zweryfikować przed podjęciem współpracy. Wybierz firmę, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu, np. od kilkunastu lat. Tak długi staż działania świadczy o tym, że producent spełnia wymagania klientów. Kolejna kwestia do weryfikacji to opinie klientów. Im więcej pozytywnych ocen, tym większa szansa, że dokonujesz dobrego wyboru. Zapoznaj się także z referencjami i sprawdź czy firma otrzymała jakieś certyfikaty. Takie dokumenty stanowią dodatkową gwarancję jakości. Jeśli nie chcesz tracić czasu na przeszukiwanie Internetu, możesz skorzystać ze sprawdzonego rozwiązania. Ten producent opakowań kartonowych spełnia wszystkie kryteria: https://kartony24.eu/dlaczego-my.

Producent opakowań ozdobnych

Opakowania z nadrukami to coraz bardziej popularny trend w e-commerce. Nie bez przyczyny, grafika przyciąga wzrok, pomaga zapamiętać markę i stanowi rynkowy wyróżnik sklepu. Jeżeli szukasz skutecznej formy reklamy, pudełko z nadrukiem będzie bardzo dobrym wyborem. Nawiąż więc współprace z producentem, który oferuje klientom usługę stworzenia spersonalizowanych opakowań z logo firmy, z hasłem reklamowym lub z grafiką. Warto korzystać również z oferty gotowych nadruków. Przed świętami niektórzy producenci przygotowują opakowania z okolicznościowymi grafikami, które sprawdzą się we wszystkich branżach. Pamiętaj, że pudełko dotrze do rąk każdego klienta, a wraz z nim Twój przekaz. To skuteczny środek marketingowy. Pudełka z nadrukami zamówisz na tej stronie: https://kartony24.eu/pl_PL/c/Mini-Hurt/156

Opakowania kartonowe

Wybierz producenta, który ma w swojej ofercie dedykowane opakowania dla e-commerce, czyli m.in. e-boxy wysyłkowe. Zaletą takich pudełek jest pasek klejowy, dzięki któremu nie trzeba tracić czasu na owijanie paczek taśmą pakową. Co więcej, e-boxy wysyłkowe mają automatyczne dno, a to oznacza, że złożysz je, wykonując zaledwie jeden ruch. Trzeba myśleć także o wygodzie swoich klientów, dlatego dobrym rozwiązaniem jest też zakup pudełek z taśmą zrywalną ułatwiającą otwieranie przesyłki. W e-commerce sprawdzą się także standardowe kartony fasonowe. Mają smukły, elegancki kształt, a ponadto szybko się je składa.

Opakowania na wymiar

Czasami kształt towarów jest nietypowy, więc wówczas pojawia się potrzeba stworzenia opakowań na wymiar. Upewnij się czy producent, z którym zamierzasz podjąć współpracę, zapewnia taką możliwość. Jeśli zamówisz spersonalizowane opakowanie, które będzie idealnie dopasowane do zawartości, zaoszczędzisz na wypełniaczach, a ponadto rzeczy będą lepiej zabezpieczone do wysyłki, co z kolei przełoży się na mniejszą liczbę reklamacji.

Producent opakowań kartonowych cennik 

Oczywiście przy wyborze producenta trzeba wziąć pod uwagę także ceny. Pamiętaj jednak, że wybór najtańszej oferty nie zawsze oznacza oszczędność. W parze z niską ceną może niestety iść niska jakość produktu spowodowana m.in. mniejszą liczbą warstw tektury. Warto zamawiać kartony bezpośrednio na stronach producentów. Przy zamówieniach hurtowych mogą obowiązywać nawet kilkadziesiąt procent niższe ceny. Najlepiej kupować pudełka w hurtowniach, w których dostępne są również pozostałe akcesoria do pakowania. W ten sposób zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Dobry producent opakowań kartonowych powinien oferować szeroki wybór pudełek w różnych rozmiarach, ale też możliwość ich personalizacji. Wybierz producenta, który istnieje na rynku od wielu lat i ma dużo pozytywnych ocen w internecie.