Przygotowania do targów RemaDays Warsaw idą pełną parą

20/01/2022
Przygotowania do targów RemaDays Warsaw idą pełną parą

Już za niespełna miesiąc w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Zapraszamy do zapoznania się z treścią oświadczenia Organizatora Targów.

"Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na sytuację epidemiczną w Polsce uprzejmie informujemy iż przygotowania do targów RemaDays Warsaw w dniach 16-18.02.2022 idą pełną parą.

Cały czas wnikliwie obserwujemy wydarzenia epidemiczne zarówno w kraju i za granicą. Jesteśmy w stałym kontakcie z z wystawcami i zwiedzającymi z całej Europy.

Pragniemy poinformować, że uczestnictwo w targach potwierdziło już ok 450 wystawców z 17 krajów. Blisko 100 firm czeka na naszą ofertę lub jest w trakcie ustalania stoiska.

Dział Zwiedzających Targów skontaktował się już z blisko 30 tysiącami firm z kraju i zagranicy. Swoje uczestnictwo potwierdzili już przedstawiciele branży reklamy z aż 35 krajów.

Mając doświadczenie w organizacji targów w czasach pandemii zapewniamy, że na terenach wystawienniczych stosowane będą ponadstandardowe środki podnoszące poziom bezpieczeństwa sanitarnego by na targach wszyscy czuli się bezpiecznie ale też swobodnie. Szczegółowy zakres działań jest TUTAJ

Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane poznaniem najnowszych rozwiązań z dziedziny reklamy i druku w dniach 16-18 lutego do hal Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. O wszelkich szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco zarówno poprzez naszą stronę internetową www.remadays.com oraz media społecznościowe. Do zobaczenia!"

Ponad 300 Wystawców

Międzynarodowe targi RemaDays Warsaw już niebawem, a lista wystawców wciąż się powiększa. Udział potwierdziło już ponad 300 firm, w tym 38 z zagranicy. Rozmowy z potencjalnymi Wystawcami cały czas trwają, organizator spodziewa się, że w lutym swoją ofertę zaprezentuje ok. 500 firm. 
 
Pełną listę wystawców można znaleźć TUTAJ >>

Rejestracja zwiedzających na RemaDays Warsaw 2022

Trwa również rejestracja zwiedzających na 17. edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2022.

Na stronie internetowej targów RemaDays Warsaw uruchomiony został formularz rejestracji zaproszeń. Po zweryfikowaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo identyfikator do samodzielnego wydruku. Jak działa nasza rejestracja? W formularzu wpisują Państwo unikalny kod RDW021. Następnie uzupełniają Państwo informacje o firmie i wysyłają do nas. Po pozytywnej weryfikacji otrzymacie Państwo drogą mailową identyfikator na targi, który należy wydrukować i okazać w punkcie rejestracyjnym, gdzie otrzymają Państwo komplet materiałów targowych. Jeżeli nie otrzymaliście Państwo zaproszenia prosimy o kontakt poprzez visitors@remadays.com.

Należy pamiętać, że bezpłatna rejestracja zaproszeń możliwa jest tylko przez Internet przed targami. Na targach rejestracja jest płatna i wynosi 20 zł.