Ręczniki papierowe Tento Complex docenione przez konsumentów w Czechach i na Słowacji

22/06/2022
Ręczniki papierowe Tento Complex docenione przez konsumentów w Czechach i Słowacji
Nowa i lepsza jakość ręczników papierowych Tento Complex została doceniona przez użytkowników na Słowacji i w Czechach zdobywając nagrodę 'Wybór konsumentów".

Metsä Tissue wciąż udoskonla swoje produkty. Istotna poprawa jakości nastąpiła w papierni Žilina na Słowacji pod koniec 2021 roku, od kiedy to papiery do użytku domowego marki Tento produkowane są w 100% ze świeżych włókien.
 
- Dzięki temu ulepszeniu zwiększyliśmy grubość i wytrzymałość Tento Complex, co widać nie tylko w parametrach jakościowych, ale zauważyli to również nasi konsumenci. Produkt otrzymał nagrodę "Wybór konsumentów" w programie "Najlepsza nowość w dziedzinie papieru w 2022 r." zarówno na Słowacji, jak i w Czechach. Badanie przeprowadzono z udziałem 2000 respondentów jako grupy reprezentatywnej. Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia i cieszymy się, że nasi konsumenci doceniają wysiłki, jakie podejmujemy w celu zapewnienia dobrej jakości Tento - mówi Magdalena Smolińska, Dyrektor Marketingu, Marki Konsumenckie, CEE.
 
Produkt Tento Complex zdobył również nagrodę specjalną na Słowacji jako zwycięzca absolutny, co oznacza, że spośród wszystkich kategorii Tento uzyskało największą liczbę głosów. Nagroda obejmowała voucher o wartości 5000 € na wsparcie promocji w sklepach u drugiego największego klienta w słowackim handlu detalicznym - Tesco Stores Slovakia.
 
Nagroda została przyznana przez Grupę ATOZ, przy wsparciu Nielsen IQ.