Ricoh po raz ósmy wesprze Finał WOŚP

08/01/2019
Ricoh po raz ósmy wesprze Finał WOŚP

Ricoh po raz ósmy wesprze Finał WOŚP. Firma jest partnerem technologicznym Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nieprzerwanie od 2012 roku. Ricoh dostarcza sprzęt drukujący oraz tablice i projektory, z których WOŚP korzysta w ciągu całego roku i podczas wydarzeń specjalnych takich jak Finał czy Festiwal Pol’and’Rock.

- Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej współpracy z Fundacją WOŚP. Cieszymy się, że nasze rozwiązania technologicznie w coraz większym zakresie wspierają jej działalność oraz ułatwiają codzienną pracę – powiedział Paweł Barski, Dyrektor Marketingu w Ricoh Polska. - To, że możemy być częścią tej inicjatywy jest bardzo ważne dla wszystkich członków naszego zespół – dodał.

Podczas aukcji towarzyszącej tegorocznemu Finałowi będzie można wylicytować limitowany zestaw z flagowym aparatem Ricoh GRII. Ricoh GR II Premium Kit powstał z okazji 10-lecia serii a do sprzedaży na całym świecie trafiło niewiele ponad tysiąc sztuk. Aparat Ricoh i akcesoria m.in. etui na aparat, pasek, zewnętrzny wizjer i telekonwerter umieszczono w aluminiowej grawerowanej walizce. Aukcja odbywa się na https://aukcje.wosp.org.pl/.

Kategoria: