SCORPIO zaprasza na targi RemaDays 2020

24/01/2020
hybrydowy ploter UV-LED Nyala 3 firmy swissQprint

SCORPIO Sp. z o.o. wraz ze swoimi partnerami handlowymi serdecznie zapraszają na targi RemaDays 2020, które odbywać się będą w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, w dniach 12-14 lutego.

W tym roku SCORPIO będzie obecnie na dwóch stoiskach: M19 w hali 9, gdzie będę prezentowane urządzenia dla segmentu reklamowego i D32A w tej samej hali, na którym pokażemy gamę materiałów introligatorskich, w tym także dedykowanych pod zadruk cyfrowy.

Pierwszoplanowym eksponatem będzie hybrydowy ploter UV-LED Nyala 3 firmy swissQprint, na którym drukowane będą wysokojakościowe prace m.in. z efektem soczewkowym i strukturalnym. Zainteresowani będą też mogli otrzymać próbki wydruków z plotera Karibu – pierwszego rozwiązania roll-to-roll szwajcarskiego producenta, który swoją premierę miał w ubiegłym roku.

Kolejnym eksponowanym rozwiązaniem, prezentowanym na stoisku SCORPIO, będzie urządzenie do domingu PM2 firmy Demak, służące do produkcji wypukłych etykiet poliuretanowych. PM2 to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, wyposażone w mechanizm poruszający się po osiach XYZ, który umożliwia wytwarzanie, obok standardowych etykiet, także tych o skomplikowanych kształtach i bardzo drobnych elementach – tzw. mikrodoming.

Klientów z rynku reklamy wielkoformatowej z pewnością zainteresuje zgrzewarka T300 firmy Miller Weldmaster,do zgrzewania (gorącym klinem lub dyszą) tkanin technicznych i materiałów reklamowych. Przykładem zgrzewanego produktu, dedykowanego dla segmentu reklamy będzie tzw. „dmuchaniec” - słupek reklamowy, wykonany przez jednego z użytkowników ww. maszyny.

Ekspozycję targową tegorocznej Remy dopełnią na stoisku D32A próbki kalendarzy, książek i opakowań, oprawionych okleinami z najnowszej kolekcji firmy Balacron.