Skuteczna naprawa drukarek etykiet u najlepszych

Artykuł zewnętrzny
30/04/2021
naprawa drukarek etykiet

Możliwość serwisowania sprzętu w dobrej firmie, która potrafi przeprowadzić błyskawiczną diagnozę oraz wesprze klienta technicznie niezależnie od marki urządzenia jest w dzisiejszych czasach na wagę złota. Każdy z tych warunków spełnia IBCS Poland, który od ponad 20 lat działa na rynku, dostarczając swoim klientom nie tylko usługi serwisowe, ale i rozwiązania umożliwiające optymalizację procesów z obszaru logistyki. Naprawa drukarek etykiet, które zyskują coraz większą popularność nie stanowi tutaj wyjątku.

Czym są drukarki etykiet?

Obecnie większość firm z sektora handlowego, logistycznego czy usługowego korzysta z technik automatycznej identyfikacji. Najpopularniejszą formą są oczywiście kody kreskowe (1D) oraz kody dwuwymiarowe (2D; ich inna, popularna nazwa to QR-kody). Umieszczane są one zwykle na różnych rodzajach etykiet - papierowych, foliowych, itp. Do ich wydruku używa się profesjonalnych drukarek etykiet, dzięki którym jakość etykiet będzie na najwyższym poziomie. Z tego powodu tak ważne jest korzystanie z okresowych przeglądów sprzętu oraz odpowiednie serwisowanie i naprawa drukarek etykiet.

Co oferuje IBCS Poland?

W dzisiejszych czasach wymagania co do etykiet znajdujących się na towarach z każdą chwilą stają się coraz większe, a eksploatacja urządzeń wykorzystywanych do ich produkcji ciągle rośnie. Nic więc dziwnego, że nasila się zapotrzebowanie na serwisownie umożliwiające naprawę drukarek etykiet. Klientom zależy na szybkim czasie eliminacji usterek  oraz obsłudze klienta na najwyższym poziomie. To wszystko zapewnia IBCS Poland, który w ramach swoich działań oferuje szereg usług w tym obszarze.

naprawa drukarek etykiet

Zgłoszenie naprawy można wysłać poprzez ich wewnętrzny system w Panelu klienta, dzięki czemu unikamy m.in. czekania w kolejce na infolinii. Firma dostarcza szereg usług serwisowych, które dotyczą własnych systemów IT oraz rozwiązań dla urządzeń zewnętrznych marek (np. Zebra Technologies i Cobalt). W ich ramach klient ma dostęp do umów i kontraktów serwisowych na sprzęt i oprogramowanie, możliwość okresowych przeglądów sprzętu, a także wsparcie specjalistów z działu Helpdesk. Istnieje także opcja napraw pogwarancyjnych, co szczególnie przydatne jest przy wysoko eksploatowanych urządzeniach produkujących etykiety. IBCS Poland zajmuje się także profesjonalną naprawą drukarek etykiet, które do wspomnianej grupy sprzętów często używanych z pewnością należą. Praca przy tego typu zleceniach wymaga dużej wiedzy i umiejętności w obszarze serwisowania, dlatego w firmie pracują najlepsi profesjonaliści, których umiejętności poparte są dużym doświadczeniem. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych - zajmą się wymianą głowic drukujących, wymienią wałki, a także wyczyszczą mechanizmy drukujące tak, aby wychodzące z nich etykiety odznaczały się najwyższą jakością.

Skorzystaj z naprawy drukarek etykiet u najlepszych

Tego typu urządzenia są w stanie posłużyć nam latami, jeśli odpowiednio się o nie zadba. W pierwszej kolejności ważne jest, żeby wybrać firmę, która zajmuje się tym profesjonalnie, dba o klienta oraz posiada pozytywne opinie wcześniejszych usługobiorców. Serwis IBCS Poland to wszystko zapewnia, dlatego warto rozważyć skorzystanie z ich usług, gdy następnym razem drukarka etykiet czy inny sprzęt zaczną działać nieprawidłowo.

Kategoria: