Smurfit Kappa przejmuje Atlas Packaging

10/05/2022
Smurfit Kappa przejmuje Atlas Packaging
Firma Smurfit Kappa UK Limited (SKUK), zintegrowany producent opakowań papierowych, ogłosiła przejęcie firmy Atlas Packaging
 
Firma Atlas Packaging z siedzibą w Barnstaple, North Devon, jest niezależnym dostawcą opakowań z tektury falistej. Firma posiada silną pozycję na rynku brytyjskim, co pozwala jej zaspokajać potrzeby szerokiej grupy klientów i dostarczać im wartości. Dzięki szczególnie silnej obecności w branży opakowań gotowych do wysyłki na półki sklepowe, opakowań prezentowych oraz w sektorze e-commerce, firma oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów.
 
Eddie Fellows, Dyrektor Generalny Smurfit Kappa Corrugated UK & Ireland, powiedział:

- Cieszę się z tego przejęcia i powitania kolejnego silnego, profesjonalnego zespołu zarządzającego w organizacji Smurfit Kappa. Firma ta posiada ugruntowaną bazę klientów w wielu branżach i cieszy się doskonałą reputacją. To przejęcie jeszcze bardziej wzmocni naszą zdolność do obsługi rynku brytyjskiego i naszych klientów dzięki innowacyjnym i zrównoważonym rozwiązaniom w zakresie opakowań.

 
SKUK prowadzi działalność na terenie całej Wielkiej Brytanii i jest spółką zależną Smurfit Kappa Group, która jest światowym liderem w dziedzinie opakowań papierowych, notowanym na giełdach w Londynie i Irlandii. 

Źródło: Smurfit Kappa