Spotkanie w Centrum Innowacji 3M

24/03/2019
Spotkanie w Centrum Innowacji 3M

7 marca 2019 w Centrum Innowacji 3M we Wrocławiu odbyło się spotkanie Klientów, podczas którego rozstrzygnięto konkurs „Dostrzeż więcej z 3M”. 3M nagrodziło drukarnie oraz papiernie za zakup taśm montażowych do form flekso i taśm splice do łączenia roli.

Konkurs składał się z dwóch etapów – pierwszy dotyczył rejestracji sprzedaży produktów na dedykowanej stronie www, gdzie gwarantowane do wygrania były vouchery z atrakcjami do wykorzystania w całej Polsce oraz pakiety technologiczne tj., lupy, mikroskopy czy też taśmy do łączenia roli. Drugi etap był częścią kreatywną – należało odpowiedzieć na 4 pytania konkursowe, aby walczyć o jedną z trzech nagród głównych – voucher na weekend SPA dla dwojga, rower miejski oraz smartwatch.  Wszystkich laureatów 3M nagrodziło podczas spotkania w Centrum Innowacji 3M, gdzie oprócz odebrania nagród, mieli możliwość uczestnictwa w eksperymentach i pokazach technologicznych.

Spotkanie w Centrum Innowacji 3M

Zwycięzcy konkursu „Dostrzeż więcej z 3M”:
I miejsce - firma WIST 
II miejsce - firma KB Folie
III miejsce -  firma Marma Zakład Nowa Dęba

Podczas spotkania zaprezentowane były najciekawsze odpowiedzi, które zadecydowały o wyborze finalistów. Kreatywność i humorystyczne podejście uczestników zostały wyróżnione nagrodami głównymi oraz gromkimi brawami uczestników spotkania.

centrum innowacji 3m

Po części oficjalnej, zwycięzcy mieli możliwość zapoznania się z technologiami firmy 3M w Centrum Innowacji. Pokazy wizualne, eksperymenty oraz ekspozycje prezentowane w Centrum, spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Uczestnicy mieli możliwość poznania technologii oraz produktów 3M w zupełnie innym wydaniu – mogli dotknąć, poczuć, czy też dostrzec więcej przy użyciu mikroskopu. 46 platform technologicznych, 55 tysięcy produktów i to wszystko w jednym miejscu.

Kategoria: