Targi MIAC przełożone na kwiecień 2021 r. zmieniają nazwę na MIAC RESTART

17/09/2020
miac restart

EDIPAP S.R.L., organizator targów MIAC, po ostatnich konsultacjach z firmami z branży papierniczej, podjął decyzję o przełożeniu październikowej edycji targów MIAC na kwiecień 2021 r. Targi odbędą się w dniach 21-23 kwietnia 2021 r. pod oficjalną nazwę MIAC RESTART.

- Była to trudna decyzja, tym bardziej, że 160 bezpośrednich wystawców było gotowych do wystawienia się na targach MIAC w październiku 2020 roku. Ponadto, w ciągu ostatnich miesięcy pracowaliśmy, aby zaoferować zarówno Wystawcom, jak i Odwiedzającym bezpieczne środowisko i w pełni zgodne z rządowymi, regionalnymi i lokalnymi dyrektywami w zakresie bezpieczeństwa osobistego i zdrowia - mówi Gianmaria Pfeiffer, dyrektor MIAC.

- Przestudiowaliśmy bardzo szczegółowe protokoły, aby umożliwić ludziom odpowiedzialną i całkowicie bezpieczną wizytę na targach MIAC i czekaliśmy na miesiąc wrzesień, aby podjąć ostateczną decyzję, oceniając sytuację zagrożenia koronawirusem Covid-19: zorganizowanie wystawy w październiku tego roku nie zagwarantowałoby jednak Wystawcom i Odwiedzającym "doświadczenia" MIAC, które wszyscy znamy ze względu na ograniczenia w podróżowaniu na poziomie międzynarodowym - kontynuuje Pfeiffer - i dlatego zdecydowaliśmy się przenieść wystawę na kwiecień 2021 roku, czekając na lepsze czasy.

Targi MIAC 2020 zmieniają się zatem na MIAC RESTART i zostaną zorganizowane w dniach 21-23 kwietnia 2021 roku w Centrum Wystawowym Lucca we Włoszech. Z kolei targi MIAC 2021 pozostają zaplanowane standardowo na miesiąc październik i zmają odbyś się w dniach 13-15 października 2021 roku.