Targi Packaging Innovations we wrześniu

14/05/2020
Targi Packaging Innovations we wrześniu
Z uwagi na obowiązujący od dnia 20 marca 2020 r. na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii i wprowadzenie przez Rząd licznych restrykcyjnych obostrzeń, z żalem informujemy, że zorganizowanie Targów Packaging Innovations w czerwcu jest niemożliwe - informują Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Dbając o zdrowie Państwa, Państwa pracowników i uczestników targów, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu Targów Packaging Innovations na drugą połowę września 2020 roku. Dokładną datę podamy najpóźniej do końca maja 2020. Branża targowa przeniosła większość swoich imprez na jesień, dlatego operatorzy obiektów muszą na nowo dostosować swoje kalendarze do aktualnych potrzeb. Niestety jest to bardzo złożony proces.

Pragniemy poinformować, iż Polska Izba Przemysłu Targowego wydelegowała grupę ekspertów, do której należy Prezes Targów w Krakowie Grażyna Grabowska, przygotowującą procedury, jakie należy uwzględnić podczas wznawiania organizacji targów na jesieni. Spotkania biznesowe, stymulują całą gospodarkę, dlatego jesteśmy przekonani, że to właśnie targi branżowe pozwolą przyspieszyć odtworzenie łańcucha dostaw, uzupełnić luki spowodowane brakiem dostępu do zagranicznych produktów i napędzić na nowo biznes.

Czując się częścią branży zrobimy wszystko, aby wspomóc polskich przedsiębiorców. Bogatsi w wiedzę, kontakty i nowe pomysły pozyskane na targach, będziemy silniejsi i bezpieczniejsi w przyszłości. Wierzymy w zrozumienie i cierpliwość, w tym trudnym dla wszystkich czasie. Dołożymy wszelkich starań, aby udział w jesiennych targach był dla Państwa satysfakcjonujący i przede wszystkim bezpieczny.

Państwa dotychczasowe rejestracje udziału oraz zakupione bilety pozostają ważne w nowym terminie Targów. Zachęcamy do śledzenia aktualności o programie towarzyszącym targom oraz innych aktywnościach, o których będziemy informować już wkrótce.

Targi w Krakowie Sp. z o.o.