Thimm Packaging częścią marki Thimm pack’n’display

07/11/2019
thim packaging sibiu
Grupa Thimm włączyła w markę Thimm pack’n’display obszar Thimm Packaging z siedzibą w rumuńskim okręgu Sibiu (pol. Sybin). Poprzez tę integrację Thimm kontynuuje proces ujednolicania wizerunku marki w Europie. Dzięki dopasowaniu i poszerzeniu portfolio rumuńscy klienci zyskają nowe rozwiązania do wykorzystania w punktach sprzedaży. Rodzinne przedsiębiorstwo Thimm dalej wzmacnia tym samym swoją wiodącą pozycję na rynku w zakresie opakowań i ekspozytorów.

Podstawą integracji marek był rozwój zakładu produkcyjnego w Șura Mică, gminie w okręgu Sibiu (Rumunia), poprzez wykorzystanie obszernego pakietu inwestycyjnego. Grupa Thimm zainwestowała między innymi w bardzo nowoczesną tekturnicę, której eksploatację rozpoczęto pół roku temu. Oprócz znacznie poszerzonych zdolności produkcyjnych, wyższej elastyczności dostaw i zoptymalizowanych współczynników jakości klienci od teraz mogą skorzystać z szerokiego portfolio produktów rumuńskiego oddziału: równolegle do rozwiązań w zakresie pakowania towarów, w przyszłości dostępne będą także ekspozytory do prezentacji towaru w punktach sprzedaży.

- Dążymy do tego, aby nasi klienci zawsze otrzymywali najlepsze rozwiązanie - mówi Michael Weber, dyrektor ds. marketingu korporacyjnego. - Na integracji marki w przyszłości skorzystają również nasi rumuńscy klienci, a to ze względu na transfer know-how i możliwość korzystania z doświadczenia ekspertów Thimm pack’n’display. Pionierski duch, jakim charakteryzuje się nasze przedsiębiorstwo, codziennie wcielany jest w życie przez ponad 1600 zatrudnionych osób. W ten sposób pracownicy Thimm z różnych możliwości tworzą najlepsze rozwiązania.

Już w kwietniu tego roku w ramach nowej marki Thimm pack’n’display połączone zostały zakłady produkcyjne w Alzey, Castrop-Rauxel, Eberswalde, Essen, Northeim, Wörrstadt, Wolnzach (Niemcy) i Všetaty (Czechy).

- Bardzo cieszymy się, że teraz w Thimm pack’n’display włączony został także rumuński zakład - kontynuuje Weber. - Marka Thimm pack’n’display w ciągu ubiegłych miesięcy wypozycjonowała się jako oferent rozwiązań opakowaniowych i ekspozycyjnych. Włączenie naszego rumuńskiego zakładu jest kolejnym krokiem w kierunku ujednolicenia wizerunku marki w Europie.