Trwają zgłoszenia do konkursów RemaDays Warsaw 2017

15/12/2016
gifts of the year

Rozpoczęły się zgłoszenia do konkursów targów RemaDays Warsaw 2017, które już za dwa miesiące odbędą się w powarszawskim Nadarzynie. Podobnie jak w latach ubiegłych poznamy laureatów czterech konkursów:

Gifts of the year

Celem konkursu "Gifts of the Year" jest wyłonienie i promocja najpopularniejszych upominków reklamowych. Termin zgłoszeń: do 13 stycznia 2017 r.

Korony reklamy

Konkurs "Korony reklamy" to świetna okazja na wyróżnienie i promocję najlepszych firm w poszczególnych sektorach branży reklamowej. Termin zgłoszeń: do 13 stycznia 2017 r.
korony reklamy

Catalogue of the year

Konkurs "Catalogue of the year" ma celu wyróżnienie najlepszych katalogów reklamowych. Termin zgłoszeń: do 20 stycznia 2017 r.
Catalogue of the year

The prize for innovation

Do konkursu "The prize for innovation" wystawcy mogą zgłosić swoje urządzenia, maszyny i innowacyjne rozwiązania dla branży reklamowej i poligraficznej. Termin zgłoszeń: do 20 stycznia 2017 r.
the prize for
Rozstrzygnięcia konkursów nastąpią podczas XIII edycji RemaDays Warsaw w Ptak Warsaw Expo. Więcej szczegółów odnośnie konkursów i możliwościach głosowania na www.remadays.com.