Trzysetna wycinarka BOBST VISIONCUT

06/05/2020
wycinarka BOBST VISIONCUT

BOBST, dostawca maszyn i usług dla zakładów produkujących etykiety oraz opakowania z tektury litej, falistej a także materiałów giętkich, ogłosił właśnie, że sprzedał 300-tną wycinarkę VISIONCUT.

Wycinarka płaska zakupiona została przez firmę ADAMS, jednego z kluczowych producentów opakowań tekturowych na polskim rynku. Firma ta jest wieloletnim klientem BOBST, a w jej zakładach produkcyjnych pracuje już pięć sztanc płaskich, w tym dwie maszyny typu VISIONCUT, a także szereg składarko-sklejarek, jak również wyjątkowa pod każdym względem 5-kolorowa maszyna MASTERFLEX-HD.

Od momentu wprowadzenia na rynek maszyny VISIONCUT sukcesywnie zdobywa ona uznanie kolejnych producentów, poszukujących najwyższej klasy precyzji wykrawania, przy jednoczesnym zachowaniu dużej elastyczności i wydajności produkcji a także uzyskaniu faktycznych oszczędności.

Obsługująca wszystkie rodzaje podłoży oraz odpowiednia zarówno dla krótkich jak i długich zleceń sztanca VISIONCUT łączy w sobie solidność, niskie koszty eksploatacji, prostą obsługę i optymalną wydajność, w efekcie spełniając wyśrubowane oczekiwania dzisiejszego rynku.

ADAMS dostarcza szeroki wachlarz opakowań z tektury falistej przeznaczonych głównie dla branży spożywczej i chemicznej. Nie brakuje także opakowań ekspozycyjnych, standów i displayów, a od niedawne także, opakowań przeznaczonych do obsługi sektora e-commerce.

Adam Skrzyniarz, założyciel i prezes zarządu firmy ADAMS, tak skomentował nowy zakup:
- Działamy na bardzo konkurencyjnym rynku i staramy się jak najlepiej dostrajać do potrzeb odbiorców, tak, aby szybko reagować na wszelkie nowości i zmieniające się oczekiwania naszych klientów. To bardzo ważne, aby nasz park maszynowy oraz infrastruktura pozwalały nam utrzymywać wysokie standardy, zarówno ze wzgledu na oczekiwania naszych klientów, jak i nas samych.

- Dzięki wycinarce VISIONCUT nasi klienci otrzymują wysokiej jakości produkty precyzyjnie dostosowane do ich potrzeb, i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Nowa maszyna oferuje krótki czas narządu, co pozwala nam zmaksymalizować czas gotowości do pracy, a co za tym idzie zwiekszyć wydajność produkcji, natomiast zaawansowany system kontroli jakości zapewnia wysoką precyzję i dokładność wycinania, jakiej potrzebujemy. VISIONCUT umożliwia nam sprawniejsze planowanie mocy produkcyjnych i dostarczanie dopracowanych produktów już od pierwszej partii.

Sztanca VISIONCUT została skonstruowana jako kompaktowe rozwiązanie przeznaczone dla odbiorców szukających niedużej maszyny, którą można bez trudu zintegrować z istniejącą linią produkcyjną. Wartością dodaną tej maszyny jest fakt, iż jest ona kompatybilna z szeregiem urządzeń peryferyjnych, dodatkowo zwiększających zdolność wytwórczą i elastyczność produkcji – obie te kwestie stanowiły kluczowe argumenty dla firmy ADAMS podczas wyboru nowej wycinarki.

Instalacja przebiegła sprawnie i nie zakłóciła pracy zakładu. BOBST współpracował z technikami firmy ADAMS, upewniając się, że maszyna została skonfigurowana odpowiednio do potrzeb i będzie działała bez zastrzeżeń.

Anna Skrzyniarz, wiceprezes firmy ADAMS, dodała:
- Uważamy firmę BOBST za solidnego partnera, który oferuje najnowsze rozwiązania na rynku i gwarantuje sprawną obsługę posprzedażową oraz pełną dostępność części zamiennych. BOBST współpracuje z nami, dostosowując swoje produkty do potrzeb naszego zakładu, dlatego chętnie inwestujemy w dostarczane przez tę markę nowe technologie.

- Jako firma rodzinna cenimy dobre, długotrwałe relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Właśnie dlatego współpraca z BOBST doskonale wpisuje się w nasz model biznesowy. To godny zaufania, sprawdzony partner, który potrafi dopasować oferowane produkty do naszych potrzeb. Wsparcie ze strony BOBST zasługuje na uznanie – zawsze możemy na nich liczyć!

Anello Meloro, Product Sales Director w BOBST, powiedział:
- Sztanca VISIONCUT to idealne rozwiązanie dla firmy ADAMS, jednego z naszych najważniejszych klientów. Spełnia wszystkie wymagania w zakresie funkcjonowania, wszechstronności, wielkości oraz wydajności. To dla nas prawdziwa przyjemność móc po raz kolejny dostarczyć klientowi maszynę, która pod każdym względem odpowiada jego potrzebom.

Sprzedaż 300-tnej wycinarki typu VISIONCUT to ważny moment dla firmy BOBST, szczególnie że niewiele brakuje, aby taki sam poziom sprzedaży osiągnął model MASTERCUT. Stanowi to niepodważalny dowód na to, że BOBST oferuje szeroki asortyment maszyn spełniających oczekiwania klientów działających w najróżniejszych sektorach i na wszystkich poziomach produkcji.