Udogodnienia dla odwiedzających RemaDays

01/12/2016
remadays 2017

Organizatorzy targów RemaDays Warsaw, które w dniach 15-17 lutego 2017 roku odbędą się w podawszawskim Nadarzynie, przygotowali dla zwiedzających szereg udogodnień.

Live czat na stronie RemaDays Warsaw

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące targów RemaDays Warsaw i zależy Państwu na szybkim kontakcie i informacjach z pierwszej ręki, to organizator targów zaprasza na stronę www.remadays.com, gdzie uruchomiony został Live czat. To wygodny i szybki sposób komunikacji. Czat na żywo dostępny będzie w dni robocze w godzinach od 8 do 16.

Autobusem na RemaDays Warsaw 2017

Podczas 13. edycji Targów RemaDays Warsaw uruchomiona zostanie sieć autobusów, z których bezpłatnie będzie można skorzystać w czasie trwania targów. Będą to duże, przegubowe autobusy Solaris Urbino 18, dostarczone przez Miejskie Zakłady Autobusowe. Autobusy kursować będą co 15 minut ze stacji PKP Warszawa Zachodnia oraz PKP Lotnisko Chopina. W obu miejscach będzie można również skorzystać z pomocy hostess.

Rejestracja online rozpoczęta!

Aby szybciej wejść na targi, organizator zachęca do wcześniejszej rejestacji online. Każdy kto otrzyma zaproszenie i skorzysta z rejestracji online, otrzyma indywidualny identyfikator. Pozwoli to przede wszystkim na znaczną oszczędność czasu.

Więcej informacji na www.remadays.com