Współpraca kluczem do sukcesu 3M i Flekso Serwis

01/07/2022
Współpraca kluczem do sukcesu 3M i Flekso Serwis

3M jako firma globalna zgodnie ze swoim hasłem pracuje bardzo mocno lokalnie. Potwierdzeniem tych słów jest kolejny wspólny projekt, jaki od 2021 roku realizuje wraz z Flekso Serwis Gdańsk.

- Obie firmy spotykały się na pierwszej linii frontu od wielu lat. Z technologami z Flekso Serwis: z dyrektorem Pawłem Kiełbiem, Krzysztofem Szargutem czy też Robertem Florczakiem znaliśmy się od wielu lat i wielokrotnie piliśmy kawę u tych samych klientów – mówi Piotr Lis 3M Poland.

Przedstawiciele firm 3M i Flekso Serwis zawsze jako specjaliści rynkowi chętnie brali udział we wspólnych projektach, spotkaniach branżowych, w naszych Warsztatach Flekso „Flekso jakie jest Każdy widzi”, gdzie ich wkład był bezcenny.

- Pewnego dnia stwierdziliśmy razem z Pawłem Kiełbiem, by te nasze spotkania trochę uporządkować i sformalizować. O tym, że współpraca zawsze ma sens świadczą wspólne działania i spotkania jakie udało się zrealizować. W roku 2020, który „zaatakował” nas Covidem, udało się spotkać w gronie liderów produkcji opakowań giętkich w rejonie kujawsko-pomorskim. Pierwsze działania pokazały sens tego typu działań. Dmuchając na zimne oraz mając na uwadze sytuację zdrowotną w grudniu 2021 roku obie firmy zorganizowały dla ograniczonej grupy partnerów biznesowych dzień otwarty, na którym to
zaprezentowano portfolio produktowe obu firm. Dodatkowo po raz pierwszy została ochrzczona nowa siedziba Flekso Serwis mieszcząca się w Gdańsku w bardzo dogodnej lokalizacji przy ulicy Budowlanych 64. Mam nadzieję, że Covid odpuści i w 2022 roku zobaczymy się: nie tylko na Warsztatach Flekso w Warszawie, nie tylko w Innovation Center 3M Wrocław, ale i w innych ciekawych projektach – podsumowuje Piotr Lis Market Development Manager 3M Poland.

Współpraca kluczem do sukcesu 3M i Flekso Serwis
3M oferuje rozwiązania w produkcji poligraficznej i papierniczej. Firma działa zgodnie z hasłem „Gdzie poligrafia łączy się z nauką”, a jej rozwiązania wykorzystywane są w druku fleksografivcznycm, offsetowym, rotograwiurowym oraz przemyśle papierniczym.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na kompleksowe usługi fleksograficzne firma Flekso Serwis rozpoczęła działalność w 1996 roku. Produkty i usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb
drukarni etykiet, opakowań miękkich i tektury falistej.

- Dążymy do tego, aby nasza oferta była skrojona na miarę każdego naszego klienta – mówi Paweł Kiełb. - Jakość oferowanych przez nas materiałów od lat stanowi o naszej sile i wyznacza trendy we współczesnej fleksografii.

Kategoria: