Zarządzanie barwą w drukarni - konferencja i warsztaty

25/10/2023
Zarządzanie barwą w drukarni - konferencja i warsztaty

Wszystkich miłośników niełatwej sztuki poprawnego odwzorowania barw, ale też każdego, kto na co dzień napotyka przeszkody w tym obszarze, wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca magazynu „Świata DRUKU”, zaprasza w dniach 21–22 listopada br. do Hotelu Arche Poloneza przy ul. Poloneza 87 w Warszawie na 17. już odsłonę konferencji z cyklu Akademia Zarządzania Barwą, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy. Tym razem wydarzenie odbędzie się w formule dwudniowej.

Wspólnie ze współorganizatorami konferencji – firmami Esko, Reprograf-Grafikus i Sun Chemical – oraz we współpracy z Centralnym Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym Przemysłu Poligraficznego i ekspertami z zakresu zarządzania barwą organizator przygotował interesujący program merytoryczny. Pierwszego dnia, podczas serii wykładów prelegenci poruszą tematy dotyczące m.in. wpływu warunków środowiskowych (temperatury i wilgotności) na zarządzanie barwą w drukarni, a także percepcji, oceny i komunikacji barwnej, przybliżą też tajniki profesjonalnej kuchni farbowej. Odbędzie się również panel dyskusyjny z udziałem brand ownera oraz przedstawicieli drukarń i przygotowalni, podczas którego omawiane będą praktyczne zagadnienia związane z wdrażaniem color managementu w zakładzie produkcyjnym.

Drugi dzień spotkania przeznaczono na przekazanie wiedzy praktycznej – podczas warsztatów specjaliści pokażą, jak z użyciem konkretnych rozwiązań optymalnie, tanio, efektywnie i ekologicznie prowadzić swoją drukarnię.

Szczegółową, godzinową agendę oraz warunki uczestnictwa i formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.azb.akademia-wiedzy.eu.

Zgłoszenia do 6 listopada br.