Reklama

Dziękujemy za zainteresowanie portalem RynekPapierniczy.pl.

Jeżeli poszukują Państwo nowych rynków zbytu lub chcą Państwo podkreślić wartość swojej Firmy na rynku, to z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w podjęciu odpowiednich działań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Odwiedzający portal RynekPapierniczy.pl to głównie firmy zainteresowane produktami takimi jak: papier, tektura, artykuły higieniczne, opakowania, maszyny i urządzenia oraz rozwiązaniami w zakresie druku

Dlatego już dziś zapraszamy Państwa do współpracy i zaplanowania reklamy swojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

+48 513 628 485

lub za pośrednictwem poczty e-mail

kontakt@rynekpapierniczy.pl

Udzielimy Państwu niezbędnych informacji.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z formami reklamy dostępnymi w portalu RynekPapierniczy.pl. Jednak jeśli Państwa oczekiwania są inne, to prosimy pytać. Działamy w internecie i dlatego posiadamy ogromne możliwości, aby dostosować format reklamy do Państwa potrzeb.

WPIS DO KATALOGU FIRM
to podstawowa forma prezentacji firmy w portalu RynekPapierniczy.pl. Dane kontaktowe wraz opisem oferty umożliwią potencjalnym klientom kontakt z Państwa firmą przez cały rok. W zależności od Państwa potrzeb przygotowaliśmy następujące możliwości prezentacji Firmy:

dane

Zobacz firmy, które nam zaufały >>

BANERY REKLAMOWE

Banery reklamowe zamieszczamy w miejscach naturalnie przyciągających wzrok użytkowników. Banery mogą mieć format animowanej lub statycznej grafiki. W banerach umieszczone są linki, które przekierowują potencjalnych klientów na stronę Reklamodawcy.

b

WIDEBOARD 1160x150px,baner wyświetlany nad stroną w całym serwisie. Cena netto: 1500 PLN / 1 m-c.

BILLBOARD 750x100px, baner wyświetlany obok logo portalu w całym serwisie. Cena netto: 1200 PLN / 1 m-c.

NAVIBOX 300x250px, baner wyświetlany w prawej kolumnie w całym serwisie. Cena netto: 1000 PLN / 1 m-c.

BANNER 634x85px, baner wyświetlany pod slajderem na stronie głównej serwisu oraz pod menu na pozostałych podstronach. Cena netto: 900 PLN / 1 m-c.

BUTTON
 nr 1: 300x125px, baner wyświetlany w prawej kolumnie w całym serwisie. Cena netto: 800 PLN / 1 m-c.

BUTTON nr 2: 300x125px, baner wyświetlany w prawej kolumnie w całym serwisie. Cena netto: 700 PLN / 1 m-c.

MINIBUTTON 314x86px, baner wyświetlany po blokiem Top Firmy na stronie głównej serwisu bez rotacji. Cena netto: 500 PLN / 1 m-c.

Banery wyświetlane są rotacyjnie, ale nie rzadziej niż co 3 odsłonę. Istnieje możliwość zakupu powierzchni reklamowej na wyłączność. Wówczas cena uzgadniana jest indywidualnie.

Banery mogą kierować do wizytówki firmy w katalogu lub bezpośrednio na stronę internetową Reklamodawcy.

Przygotowanie banera po stronie redakcji portalu w cenie emisji!!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Artykuły sponsorowane publikujemy w slajderze na stronie głównej portalu. Artykuł może zawierać do 10 tys. znaków. W artykule może znaleźć się do 5 zdjęć oraz do 3 linków zewnętrznych. Artykuł najpierw emitowany jest w slajderze (przez okres 2 tygodni), a potem bezterminowo w sekcji Wiadomości. Ponadto artykuł wysyłany jest w naszym newsletterze. Cena netto: 549 PLN / 1 artykuł.

art
TOP FIRMA
wyróżnienie firmy na stronie głównej portalu, poprzez prezentację logo z linkiem do wizytówki w katalogu firm. Cena netto: 399 PLN / m-c kalendarzowy. Gwarantowana pierwsza pozycja na liście TOP FIRM +100 zł netto / m-c. 

ZAPOWIEDŹ WYDARZENIA
Informacja o organizowanym wydarzeniu (targach, konferencjach, szkoleniach, warsztatach, webinarach) publikowana w dziale Wydarzenia oraz na stronie głównej portalu w sekcji Najbliższe wydarzenia. Może zawierać do 3600 znaków, logo i 1 zdjęcie, do 3 linków zewnętrznych oraz dane teleadresowe organizatora. Cena netto: 279 PLN / 1 m-c emisji w sekcji Najbliższe wydarzenia.

SPONSOR HASŁA W SŁOWNIKU
Zamieszczenie linku w opisie wybranego hasła w branżowym słowniku. Istnieje też możliwość dodania własnego opisu lub nowego hasła do słownika (zgodnego z tematyką portalu), a także banera / logo o wymiarach do 634x82 px. Cena netto: 299 PLN / 1 rok.

REKLAMA w NEWSLETTERZE
baner reklamowy (o wymiarach 634x82px, do 50kB) z linkiem do strony internetowej w newsletterze rozsyłanym raz w m-cu do blisko 1000 zarejestrowanych użytkowników portalu. Cena netto: 229 PLN / 1 wysyłka. Zobacz przykładowy Newsletter >>

OFERTA B2B PREMIUM
wyróżnienie oferty biznesowej (produkt, usługa, sprzedaż, kupno, współpraca) na stronie głównej portalu oraz w wybranej kategorii, poprzez pogrubienie czcionki, odmienny kolor tła oraz specjalną ikonkę. Oferty B2B Premium mają gwarancję wyświetlania na stronie głównej portalu oraz w przypisanej kategorii ponad ofertami standardowymi. Cena netto: 219 PLN / 30 dni.

OFERTA PRACY
oferty pracy mogą publikować wyłącznie firmy z pakietów Biznes oraz Prestiż.

OFERTA PRACY PREMIUM
wyróżnienie oferty pracy na stronie głównej portalu oraz w dziale PRACA, poprzez pogrubienie czcionki, odmienny kolor tła oraz specjalną ikonkę. Oferty Pracy Premium mają gwarancję wyświetlania na stronie głównej portalu oraz w dziale PRACA ponad ofertami standardowymi. Cena netto: 219 PLN / 30 dni.

PARTNER PORTALU
to szczególne wyróżnienie dla firm pragnących promować swoją markę. Logo Partnera Portalu pojawi się w nagłówku wszystkich stron serwisu RynekPapierniczy.pl. Ponadto Partner Portalu uzysuje szereg benefitów reklamowych. Szczegóły tej formy promocji ugadniamy indywidualnie.

Przygotowanie poszczególnych form reklamy na podstawie otrzymanych materiałów GRATIS!

W przypadku pytań służymy pomocą.

Oferta obowiązuje od 14.12.2023 roku.