2PRESS Sp. z o.o.

Pakiet: 
Start (bezpłatny)
Dane firmy
Ulica: 
Plac Niepodległości 28
Kod pocztowy: 
64-300
Miasto: 
Nowy Tomyśl
Województwo: 
wielkopolskie
Kraj: 
Polska
Podstawowe informacje
Firma „2 Press” zajmuje się obrotem, a także szerokim zakresem doradztwa w zakresie używanych maszyn poligraficznych w całej Europie.
 
Aby osiągnąć wysoką jakość druku,  pozwalającą na precyzje odwzorowania przygotowanego druku, potrzebny jest odpowiedni park maszynowy na każdym etapie procesu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku poligraficznego, oferujemy naszym Klientom zakup, sprzedaż, a także  zamianę maszyn.
Specjalizujemy się w maszynach i urządzeniach dla poligrafii, w zakresie przygotowania do druku (PRE-PRESS), druku (PRESS), a także zakończenia procesu druku (POSTPRESS).
 
Bardzo istotnym elementem naszej oferty jest kompleksowość obsługi Klienta, bowiem poza sprzedażą/zakupem/zamianą, oferujemy bogatą usługę doradczą, a także ofertę montażu. Bogate i długoletnie doświadczenie naszej firmy w zakresie skomplikowanych procesów poligraficznych sprawi, że zakup i pełny proces instalacji przebiegnie sprawnie i pozwoli na naj najszybsze uruchomienie procesu produkcji w Państwa firmie.

Rodzaj działalności: