Akonda s.c.

Pakiet: 
Start (bezpłatny)
Dane firmy
Ulica: 
Geodetów 176
Kod pocztowy: 
05-500
Miasto: 
Piaseczno
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Podstawowe informacje

Akonda powstała w 2009 roku i specjalizuje się w dostarczaniu różnego rodzaju rozwiązań do introligatorni i uszlachetniania!

Wyposażenie kompleksowe introligatorni zapewnią oferowane przez nas bigówki, falcerki, gilotyny, foliarki, kombajny introligatorskie, złociarki, oklejarki i wiele innych maszyn usprawniających i optymalizujących pracę w każdej drukarni. Maszyny, które posiadamy w ofercie zadowolą najbardziej wymagających Klientów.

Niezwykle ważnym elementem w naszej firmie jest serwis. Wszystkie urządzenia są instalowane w drukarniach przez naszych techników, przeprowadzających również szkolenie operatorów z obsługi maszyn. Serwis systematycznie przeprowadza przeglądy techniczne, zajmuje się również naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi, regeneracją wałków w foliarkach i lakierówkach, doborem lamp UV czy grzałek na indywidualne zamówienie.

Akonda dostarcza również całą gamę materiałów eksploatacyjnych do oferowanych przez siebie urządzeń, takich jak kleje do oklejarek, noże, szpalty, krążki perforujące, drut introligatorski czy zszywki a także materiały do Fastbind, jak wyklejki, przeklejki i tektury. W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów folii do druków cyfrowych i offsetowych, pomagając w dobraniu najlepszej folii pod specyfikę danej produkcji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Rodzaj działalności: