Od ponad 30 lat, urządzenia BCS są używane na całym świecie zarówno przez producentów pudeł tekturowych, jak i przez firmy produkujące opakowania na własne potrzeby. W przeciągu tego czasu firma BCS wyprodukowała ponad 2000 maszyn.
Firma BCS ma swoją główną siedzibę w Houghton Regis w Anglii. Jest to doskonała lokalizacja ze względu na bardzo dobre połączenia z większościa londyńskich lotnisk. Właśnie tam produkujemy nasze maszyny, a następnie wysyłamy je do naszych klienów na całym świecie.
Urządzeniem najnowszej generacji jest Autobox Boxmaker, którego można sukcesywnie rozbudowywać zwiększając jego możliwości produkcyjne. Urządzenia te są skierwane dla producentów krótkich i średnich serii, gdzie czas zmiany ustawień odgrywa znaczącą rolę.
Nasze maszyny są niemal w pełni automatyczne dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i rozwiązań Hi-Tech, o czym można się naocznie przekonać podczas organizowanych przez nas demonstracji.