Canon Polska Sp. z o.o.

Pakiet: 
Biznes (498 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Gottlieba Daimlera 2
Kod pocztowy: 
02-460
Miasto: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 22 430 60 00
Podstawowe informacje

Canon to światowy lider i wiodący dostawca rozwiązań nowoczesnego druku. Swoją ofertę kieruje zarówno do przedsiębiorstw, jak i dostawców usług druku (PSP). Od lat udoskonala portfolio swoich produktów w miarę zmiany potrzeb i postępującej rewolucji technologicznej. Na polskim rynku Canon jest obecny od 1994 roku.

W ofercie firmy znajdziemy:

  • plotery wielkoformatowe,

  • drukarki fotograficzne,

  • drukarki na papier ciągły,

  • systemy produkcyjne na papier cięty,

  • urządzenia do finishingu,

  • oraz pełne oprogramowanie wspomagające środowisko pracy, pozwalające w łatwy sposób zarządzać urządzeniami bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

canon drukarki
Nieodłączną częścią rynkowej oferty Canon jest profesjonalne wsparcie ekspertów w zakresie wyboru właściwych urządzeń, odpowiadających na konkretne potrzeby i oczekiwania danego nabywcy. Nie mniej istotna jest oferowana przed producenta obsługa posprzedażowa, w skład której wchodzi sprawny i profesjonalny serwis.

To sprawia, że firma szczyci się mianem sprawdzonego partnera biznesowego. Aby to miano zachować, eksperci i inżynierowie Canon nieustająco rozwijają dotychczasowe rozwiązania oraz opracowują nowe, korzystając przy tym zarówno z innowacji technologicznych, jak i bogatych doświadczeń firmy. Nowoczesne technologie usprawniają i przyspieszają przygotowywanie wydruków przy jednoczesnej redukcji kosztów ich wytworzenia.

Oprócz szybkości pracy i łatwości obsługi, urządzenia Canon wyróżnia także bezkompromisowa jakość przygotowywanych wydruków i szeroki zakres mediów do aplikacji. To gwarantuje ich wszechstronność – cechę niezwykle cenną w czasach, gdy potrzeby i oczekiwania zmieniają się nieraz z dnia na dzień.

Potwierdzeniem wysokiej jakości urządzeń Canon są liczne wyróżnienia branżowe, przyznawane podczas konkursów i targów dla profesjonalistów.

Więcej informacji na www.canon.pl

Rodzaj działalności: